Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

  Všetky kontakty
  Magazín  

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje
    Kontaktujte nás
  Podporte spoluprácu, inak neprežijete

  Dôvod, prečo ľudstvo je na vrchole potravinového reťazca má dočinenia s našim pokročilo vyvinutým mozgom. No omnoho viac to má dočinenia s našou schopnosťou vytvoriť efektívne spoločenstvá, ktoré idú za spoločnými cieľmi. Obzvlášť v nepriaznivých podmienkach.

  Množstvo organizácií aktuálne čelí hrozbám z meniacej sa reality. Vhodná reakcia nie je izolácia. Je ňou podpora spolupráce - internej aj externej. Interná odpoveď typicky zahŕňa hybridné fungovanie, nastavenie práce na diaľku a vzdialiené tímy. Je tu jasné očkávanie na tímy, aby nielen ostali, ale dokonca zlepšili svoju spoluprácu.

  Insight 1

  Výzva vzdialenosti

  Tímy musia vybudovať komunikačné kanály a nastaviť model fungovania. Je potrebné dodržiavať novú virtuálnu etiketu pri zachovaní firemnej kultúry. Často je potrebný prevádzkový model spolupráce, ktorý zabezpečí denné, týždenné rutiny, individuálne interakcie a tiež spôsoby kontroly.

  Je nutné si zvoliť vhodné digitálne nástroje z hľadiska spolupráce, komunikácie, kreativity a efektívnosti pri rozhodovaní.

  Insight 2

  Výzva nejasných rolí a kompetencií

  Tradičné hierarchie a rozhodovacie línie sa zrútili. Manažéri už nemajú absolútnu vedomosť, nevedia vopred posúdiť, čo je jednoznačne správne rozhodnutie. Do popredia vystupujú nové kompetencie – zdá sa, že autonómne tímy s vysokou úrovňou angažovanosti a schopnosťou rastu sú kľúčom do budúcnosti.

  Insight 3

  Poďme spolu vytvoriť to správne riešenie pre váš tím!

  Spoluprácou s vami pri hľadaní vhodnej intervencie môžu naši Learning Architekti nájsť správne riešenie. To môže zahŕňať vytvorenie komunikačných kanálov, vývoj noriem pre virtuálnu spoluprácu a návrh operačného modelu spolupráce. Môžeme tím podporiť pri výbere digitálnych nástrojov na správny účel.

  Tímy môžeme podporiť aj vytvorením vhodných rutín ale aj dedikovaných team-buildingových aktivít. Pomocou jedinečného nástroja – tímovej sociomapy – môžeme tiež podporiť efektivitu a tímovú súdržnosť.

  Služby súvisiace so spoluprácou

  Súvisiace články

  Potrebujete pomôcť s podporou spolupráce?

  Spojme sa a vymyslime to správne riešenie pre vás.
  Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a čoskoro sa vám jeden z nás ozve.