Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

Všetky kontakty
Aktuálne dianie
Magazín  

Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Všetky služby

Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Prezrite si všetky zdroje
  Kontaktujte nás
Podporte spoluprácu, inak neprežijete

Dôvod, prečo ľudstvo je na vrchole potravinového reťazca má dočinenia s našim pokročilo vyvinutým mozgom. No omnoho viac to má dočinenia s našou schopnosťou vytvoriť efektívne spoločenstvá, ktoré idú za spoločnými cieľmi. Obzvlášť v nepriaznivých podmienkach.

Množstvo organizácií aktuálne čelí hrozbám z meniacej sa reality. Vhodná reakcia nie je izolácia. Je ňou podpora spolupráce - internej aj externej. Interná odpoveď typicky zahŕňa hybridné fungovanie, nastavenie práce na diaľku a vzdialiené tímy. Je tu jasné očkávanie na tímy, aby nielen ostali, ale dokonca zlepšili svoju spoluprácu.

Insight 1

Výzva vzdialenosti

Tímy musia vybudovať komunikačné kanály a stanoviť model frekvencie. Je potrebné dodržiavať novú virtuálnu etiketu pri zachovaní firemnej kultúry. Často je potrebný prevádzkový model spolupráce, ktorý zabezpečí denné, týždenné rutiny diskusných stretnutí, individuálnych koučovaniach a pracovných kontrol.

Na technologickú digitálnu výzvu je potrebné odpovedať rozhodnutím, ktoré digitálne nástroje sú najefektívnejšie z hľadiska spolupráce, komunikácie, kreativity a efektívnosti pri rozhodovaní.

Insight 2

Výzva nejasných rolí a kompetencií

Tradičné hierarchie a rozhodovacie línie sa zrútili. S manažérom často neexistujú konečné poznatky o tom, ktoré rozhodnutie by bolo v danej situácii vhodné. Nové kompetencie sa objavujú ako mimoriadne dôležité. Zdá sa, že autonómne tímy s vysokou úrovňou angažovanosti a schopnosťou rastu sú kľúčom do budúcnosti.

Insight 3

Poďme spolu vytvoriť to správne riešenie pre váš tím!

Spoločným úsilím diagnostikovať správny zásah môžu študijní architekti spoločnosti DEVELOR navrhnúť správne riešenie. To môže zahŕňať vytvorenie komunikačných kanálov; vývoj noriem pre virtuálnu spoluprácu a návrh operačného modelu spolupráce. Môžeme tím podporiť pri výbere správnych digitálnych nástrojov na správny účel.

Poďme vytvoriť tímové udalosti online alebo prostredníctvom zážitkových vzdelávacích aktivít. V konečnom dôsledku môžeme pomocou jedinečného nástroja Tímového spoločenského mapovania zvýšiť efektivitu tímovej súdržnosti.

Our solutions for this topic

Súvisiace články

Potrebujete pomôcť so Spoluprácou na výsledkoch?

Spojme sa a vymyslime to správne riešenie pre vás.
Zanechajte nám vaše kontaktné údaje a čoskoro sa vám jeden z nás ozve.