Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

Všetky kontakty
Magazín  

Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Všetky služby

Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Prezrite si všetky zdroje
  Kontaktujte nás
Ako vzdelávať dospelých? Hraním!

Hry sú prirodzenou formou interakcie medzi ľuďmi a cestou, ako sa učíme odmalička. Ponúkajú veľa príležitosti nielen pre deti, ale aj pre dospelých, aby si svoje zručnosti rozvíjali tým, že skúšajú, experimentujú, interagujú medzi sebou a s prostredím.

V DEVELOR zapájame hry v rôznej forme do rozvojových a vzdelávacích programov: tréning založený na hrách, online simulácia, tabletová hra alebo zážitková vzdelávacia aktivita (indoor alebo oudoor).

Gamifikácia je nástroj, ktorý zlepšuje účastnícku vzdelávaciu skúsenosť. Podporuje osobnú angažovanosť manažérov a zamestnancov do rozvoja. Koniec koncov cieľom je budovanie postojov, vedomostí a zručností, nielen hra.

Insight 1

Stavajte na skutočných skúsenostiach

Dnes okrem očakávania, že tréning bude mať dopad a splní vzdelávací cieľ, rastú aj očakávania na to, aby bol program vzrušujúci, pútavý, inovatívny a moderný. Účastníci sa chcú pri učení zabaviť. Aj keď je to relevantné očakávanie, je tu aj veľké riziko: zábava nemá prednosť pred učením, musí ho podporovať.

Pri učení založenom na hrách, ktoré DEVELOR používa, sú tieto výslovne postavené s cieľom vzdelávať. Obsah a herné princípy sú úzko prepojené so samotným vzdelávacím účelom. Preto tréner vždy využíva skúsenosť účastníkov v hernej časti programu a prepája ich s ich biznis realitou a obsahom tréningu.

Insight 2

Vyberte si vhodnú formu zapojenia hier

Nie všetky hry sú si rovné. Je nevyhnutné, aby sme vedome vyberali herné riešenia s ohľadom na vzdelávací cieľ. Preto v rozširujúcom sa portfóliu tréningov od spoločnosti DEVELOR založeného na hrách rozlišujeme plnohodnotné game-based riešenia, biznis simulácie, stolové hry, zážitkové vzdelávacie aktivity (indoor aj outdoor), virtuálne školenia založené na hrách a nástroje pre rozvoj zručností.

Každá z týchto metód je vhodná na niečo iné. S klientom určujeme, čo použiť na základe zámeru rozvoja.

Insight 3

Populárne na hrách založené tréningy

Tréning Leadership inšpirovaný Amundsenom vedie účastníkov príbehom arktickej expedície a buduje ich vodcovské schopnosti schopností. Simulácia Let o život postaví tréningových účastníkov do kritickej situácie, kde spoluprácou musia dostať Boeing 737 bezpečne na zem.

Na tréningu Výzva VUCA sveta musia riešiť krízovú situáciu kontinuálnym plánovaním, vykonávaním a prehodnocovaním svojich aktivít, čo im zapíše princípy úspechu v premenlivom svete do pamäte. Najnovší program Misia Mars: Adaptívny líderšip postaví účastníkov do prostredia preplneného neznámymi výzvami a naučí ich využívať adaptívnosť v dennodennej praxi.

Naše programy založené na hrách a gamifikácii

Rozmýšľate o využití hier, príbehov a gamifikácie v učení?

Pozhovárajme sa spolu a určite
vytvoríme vhodné riešenie pre vás.