Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

Všetky kontakty
Magazín  

Nájdené medzi službami a riešeniami

 • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Všetky služby

Nájdené medzi inými zdrojmi

 • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Prezrite si všetky zdroje
  Kontaktujte nás

Kedy a kde?

26. októbra 2021 14:00 - 15:30
ZOOM business

Pre koho?

Pre HRistov a manažérov hľadajúcich teambuildingové možnosti

Za koľko?

Potvrdení účastníci majú účasť zdarma

Tímová súdržnosť a spolupatričnosť za posledných 12 mesiacoch dostali a dostávajú naďalej zabrať. Môže sa stať, že niektorí členovia z tímu sa ešte osobne nestretli. V niektorých firmách sú zase tímy ukrátené o dennodenné neformálne posedenia a prirodzená komunikácia je výrazne obmedzená. Čo teraz?

Väčšina organizácií prijíma hybridný model fungovania a formuluje spôsoby, ako dlhodobo kombinovať prácu na diaľku a na mieste pracoviska. Myslia pri tom na to, ako podporovať tímy v tom nehmatateľnom, čo ich drží pokope a vytvára pocit súdržnosti. Mnohí zamestnanci sa v dôsledku situácie cítia znepokojení. Udržateľnosť zvýšenej produktivity, ktorú pandémia priniesla, bude závisieť od toho, ako vedúci predstavitelia organizácií budú riešiť obavy, ktoré ich zamestnanci pociťujú – a s tým súvisiacu mieru vyhorenia.

Neformálne posedenia pomôžu, no nestačia

Uvedomelý vedúci tímu určite zorganizuje rôzne neformálne možnosti pre tím, aby sa stretával. Večeru v meste, v menších tímoch možno aj milé stretnutia u seba doma. Je to skvelá iniciatíva, ktorá mala zmysel aj v predkoronových časoch. Takéto 100% neformálne momenty majú svoje čaro a prinášajú možnosti na vzájomné lepšie spoznanie sa, dobehnutie zameškaných neformálnych interakcií pri káve či na chodbách.

Väčšie teambuildingy aj menšie hravé aktivity

To, čo tímy okrem posedenia pri nápojoch a dobrom jedle ocenia, je spoločný organizovaný zážitok – či už fyzický alebo online. Teambuildingy boli dlhšiu dobu v úzadí, no v roku 2021 prežívajú svoju renesanciu – každý asi cítime, že potrebujeme vytvárať priestor, kde sa môžeme spoločne stretnúť či zabaviť, no v neposlednom rade zlepšiť to, ako spolupracujeme.

Práve preto sme v DEVELORe vytvorili plejádu aktivít, ktoré viete využiť pre svoj tím, ale pre celú firmu. Práve tieto možnosti vám chceme predstaviť počas webinára. V 90-ich minútach pre vás chystáme výber toho najlepšieho:

 • Vyskúšanie najnovšej komplexnejšej aktivity pre budovanie tímového ducha v online a hybridnom nastavení. Aktuálne máme v možnostiach:
  • Vianočná platforma: Tajomstvo červeného nosa (aj v nevianočnej verzii ako Záhada čokoládovej továrne), Vianočná cesta, Santa sa pripil, Výzva vianočného večierka, Sobia výzva (aj v nevianočnej verzii ako Výzva koní)
  • Retro hra – Hľadanie pokladu v dome plnom záhad a kľúčov
  • City Hunt Bratislava / Praha / Košice
  • Naši tvoriví kolegovia však stále čosi chystajú, takže do októbra vás možno prekvapíme ešte ďalšou novinkou.
 • Otestovanie a predstavenie jednoduchších aktivít a nástrojov, ktoré sú ľahko použiteľné počas firemných stretnutí
 • Prehľad všetkých možností a ich vhodnej aplikácie podľa dostupného času a veľkosti skupiny
 • Zodpovedanie otázok “Pre koľkých ľudí to je?” “Ako to vlastne funguje?” “A dalo by sa aj toto?” a iných 🙂 Povieme vám všetko, čo budeme vedieť.

Registrujte sa a získajte za 90 minút prehľad a množstvo nápadov.

Kto je organizátor – DEVELOR?

DEVELOR je medzinárodný líder vo firemnom vzdelávaní a rozvoji. Našim poslaním je rozvíjať jednotlivcov a tímy v práci. Robíme tak prostredníctvom vysoko interaktívneho zapamätateľného učenia. Využívame najmodernejšie prístupy na to, aby sme podporili dlhodobú zmenu správania – od koncepčnej prípravy programov, cez na mieru šitý obsah rozvojových aktivít, až po implementačnú podporu. Vo vybraných projektoch taktiež dokázateľne meriame dopad rozvoja. Robíme rozvoj ľudí a robíme ho radi.

Na webinári o inováciách vás privítajú

Jana Polláková (SK) | Konzultantka

Jana je oporou vývojárskeho tímu, ktorý tvorí nové tréningové a vzdelávacie programy. Tiež stojí za veľkou častou onlinových aktívít, ktoré sú v teambuildingovom portfóliu DEVELOR. Janka zároveň vedie vybrané klientské projekty na podporu tímovej súdržnosti. Počas virtuálnej kávy o teambuildingoch bude vašou hlavnou vedúcou.

 

 

Renáta Stanley (SK) | Manažérka vzdelávacích projektov

Renáta sa veľmi rýchlo v DEVELORe ponorila do tvorby a adaptácie programov z offline do online prostredia. Je teda veľmi vhodnou osobou, ktorá vám vie zodpovedať o zákutiach online nástrojov a aktivít. Taktiež veľmi prirodzene vedie skupiny cez zážitkové aktivity a simulácie v úlohe podporného trénera a facilitátora.

 

 

Lucie Urbanová (CZ) | Manažérka vzdelávacích projektov

Lucie (alebo ako sa sama nazýva Luca) je veľmi energická podpora pre všetky tréningové a teambuldingové programy. Taktiež adaptuje aktivity do reálii českých klientov, či vyvíja sama české programy – ako napríklad Potulky po Starém městě Pražském.

Registrujte sa do 22.10. 12:00

Po registrácii vám pošleme automatické potvrdenie. Do 48 následne preveríme vašu registráciu a zašleme vám pozvánku do kalendára. Potom už bude všetko pripravené, aby ste si vychutnali skvelé hravé teambuildingové popoludnie.