Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

Všetky kontakty
Magazín  

Nájdené medzi službami a riešeniami

 • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Všetky služby

Nájdené medzi inými zdrojmi

 • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Prezrite si všetky zdroje
  Kontaktujte nás

Kedy?

30. septembra 2021 14:00 - 15:30

Kde?

ZOOM business - detaily vám zašleme po potvrdení registrácie

Pre koho?

Pre interných HR profesionálov a manažérov

Premenlivosť, neistota, komplexnosť a nejasnosť – tzv. VUCA svet – sú normálom dneška a budúcnosti. Mnohým sa nám podarilo v tejto realite nejako vydržať v posledných mesiacoch. Je však rozdiel medzi “prežiť” a ”uspieť.” Tímy a firmy v tomto momente hľadajú udržateľný model, v ktorom lídri dokážu navigovať organizáciu aj v extrémne neprebádaných vodách. Tradičné postupy zlyhávajú kvôli svojej rigidnosti. Nové postupy narážajú na bariéru odporu k zmene.

Aké vedenie je vhodné do nejasnej a neistej reality?

Adaptívny líder, či líderka sú schopní čeliť práve tejto nestálosti v akomkoľvek smere – či už je to premenlivé zadanie, neisté zdroje či nepredvídateľné externé faktory.

Zvládajú to vďaka vhodne nastaveným postojom, vedomostiam a zručnostiam.

Misia na Mars je gamifikovaný tréningový program adaptívneho líderšipu. Prostredníctvom zážitkového učenia otvára bránu do budovania kompetencií adaptívneho lídra.

Registrujte sa a získajte za 90 minút prehľad o adaptívnom líderšipe aj o tom, ako ho na tréningu Misia na Mars môžete budovať u seba či vašich ľudí.

Na online ukážke zažijete dôležité aspekty tréningu Misia na Mars

V rámci jeden a polhodinového programu si určite zažijete minimálne nasledovné:

 • Videoukážky, ktoré využívame pre nabudenie atmosféry a vytvorenie vhodného príbehu
 • Vyskúšanie pohybu na hracom plátne – od zadania po realizáciu.
 • Precvičovane situácií v reáliách kolonizácie Marsu – riešenie konfliktu medzi dvoma inžiniermi alebo dohoda na kritických prioritách misie
 • Názor klienta – HR a manažérsky pohľad na to, čo prináša Misia Mars do tímu

Počas programu a aj na jeho konci poskytneme bohatý priestor na otázky – môžete tak zistiť všetko, čo vás zaujíma.

Týždeň pred podujatím získajú registrovaní účastníci prístup do predtréningového vzdelávacieho prostredia. Tým, ktorí sa zúčastnia, dáme taktiež prístup k potréningovým materiálom v online prostredí na 7 dní po podujatí.

Budete vedieť, či a ako Misiu na Mars využiť vo svojej firme

Misia na Mars je originálny tréning, ktorý prebieha prezenčne, v priebehu dvoch dní. Počas 90 minút iste nedokážeme stopercentne sprostredkovať zážitok, ktorý prináša, avšak určite:

 • Spoznáte nový prístup k vedeniu ľudí – adaptívny líderšip
 • Čiastočne si zažijete tento jedinečný inovatívny tréningový program na vlastnej koži
 • Zistíte, či je adaptívny líderšip vhodný pre vašich ľudí a ako ho zaviesť do firmy
 • Zistíte, čo znamenajú skratky DASA a označenia L-tuber, O-rider či M-master
 • Budete mať pekné interaktívne štvrtkové popoludnie

Čo o tréningu adaptívneho líderšipu hovoria účastníci?

“Misia Mars je školenie, ktoré mi poskytlo vedomosti, ale aj praktický zážitok hneď na niekoľkých úrovniach. Samotný tréning poskytne v prvom rade obsahový pohľad, ktorý prepojí fragmenty vedomostí a techník z iných školení do uceleného pohľadu na leadership. Cvičenia a aktivity zase poskytujú komfort, aký poskytuje lietanie na leteckom simulátore. Akurát je obohatené o spoluprácu celého tímu. Môžete si v praxi, v interakcii s ostatnými účastníkmi, vyskúšať rôzne techniky práce v tíme, vedenia tímu, pozorovať ich účinok, dostať okamžitú spätnú väzbu, poučiť sa aj na konaní ostatných. Pre mňa bol tento tréning jednoznačne pozitívnym vzdelávacím zážitkom a vzbudil vo mne veľkú zvedavosť a chuť zúčastniť sa na jeho druhej časti.”

Juraj Boledovič, Juraj Boledovič, DXC Technology Company

“Dávno som sa pri objavovaní nových vecí a poznatkov tak nezabavila. Misia Mars mi priniesla nové zaujímavé informácie ohľadne riadenia ľudí, prepletené misiou, hrou a napätím. Modelové situácie a perfektná vizualizácia nedovolia nudiť sa ani na minútu. Ďakujem tímu DASA, že to dokázali takto pripraviť a zrealizovať. Už teraz sa teším na pokračovanie.”

Monika Kudrocová, DXC Technology Company

Ukážkovou tréningovou misiou vás prevedú

Petra Chaloupková (CZ) | Trénerka, konzultantka rozvoja

Petra trénuje a je tiež poradkyňou pre klientov v oblasti rozvoja. Má skúsenosti z korporátneho prostredia, ktoré môže dobre využiť pri tréningoch aj vytváraní riešení pre klientov. Rada pracuje s jednotlivcami a skupinami, najmä v oblasti rozvoja facilitačných zručností, kariérneho rozvoja a riadenia ľudí. Je tiež propagátorkou mindfulness a pomáha ľuďom zvládať stres. Petra je certifikovaná v typológii Insights Discovery a je certifikovanou brain-based koučkou. A samozrejme, je veľkou nadšenkyňou na hre založeného učenia.

 

Andrea Kmecová (SK) | Trénerka, konzultantka rozvoja

Andrea má viac ako dvadsaťročné skúsenosti s prácou s ľuďmi fungujúcich v rôznych ekosystémoch. Táto unikátna kombinácia dodáva Andreiným tréningom esenciu autenticity a osobného záujmu o účastníka.

 

 

Denis Bulejka (SK) | Tréner, konzultant rozvoja

Denis má bohaté skúsenosti v oblasti rozvoja a dokáže ich efektívne prepájať a preklápať do rôznych oblastí. Svojím technickým vzdelaním dokáže dať veciam štruktúra a prirodzenosť, a tak sa v problematike nájdu aj tí, ktorí tam hľadajú logiku. Má skúsenosť s predajom a aj vedením ľudí, či už v oblasti financií, ale aj v korporáte.

Tešíme sa na vás na virtuálnom štarte Misie na Mars.

Registrujte sa do 28.9. 12:00

Po registrácii Vám zašleme potvrdenie aj pozvánku do kalendára. Potom už je všetko pripravené, aby ste s nami vyštartovali na vašu misiu na Mars.