Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

Všetky kontakty
Magazín  

Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Všetky služby

Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Prezrite si všetky zdroje
  Kontaktujte nás
Je riešením samostatné učenie?

Rýchly životný štýl, digitalizácia a potreba personalizácie zmenili naše učebné návyky. Potrebujeme flexibilnejšie, nezávislé, no zároveň účinné a efektívne rozvojové programy.

Profesionáli zameraní na rozvoj a vzdelávanie čelia vo firmách výzve - ako vytvoriť hodnotný program s nižšou potrebou kontroly toho, kde a ako sa účastníci učia?

Samostatné vzdelávanie sa stáva trendom. Ako je však efektívne? Údaje ukazujú, že iba 10 % účastníkov dokončí online kurz, ktorí začali.

Z tohto dôvodu považujeme za nevyhnutné kombinovať prvky samostatného učenia s prvkami, ktoré do procesu vnáša školiteľ - či už osobne, alebo online. To zabezpečí požadovaný dopad a efektívnosť vzdelávania.

Insight 1

Navrhnite jedinečnú cestu vzdelávania

Každý náš vzdelávací program je dôkladne premyslený. Je zostavený so zámerom pokryť obsah, zachovať dynamiku a maximalizovať dopad na všetkých účastíkov.

Pokiaľ existujúci vzdelávací program “iba rozdelíte” na niekoľko online a offline častí, stratíte vnútornú konzistenciu a riskujete, že tréning nebude mať efekt.

V našom rozšírenom prístupe k vzdelávaniu rozdeľujeme celý vzdelávací proces na časti, pričom každá časť má konkrétnu úlohu aby sme dosiahli čo najväčší dopad učenia. V každej časti sa zameriavame na ciele, možnosti a obmedzenia učebných prvkov, berieme do úvahy obsah, cieľovú skupinu a dĺžku programu. Týmto spôsobom zostavujeme program, ktorý zaisťuje maximálny rozvojový dopad, pričom je pre účastníkov stále flexibilný, personalizovaný a interaktívny.

Insight 2

Vytvorte pozitívnu účastnícku skúsenosť

Zapojenie účastníkov a motivácia učiť sa sú kľúčom k úspechu každého rozvojového programu. Musíme zabezpečiť, aby účastníci zostali aktívni počas celého procesu vzdelávania. To si vyžaduje zameranie na flexibilitu, personalizovanie a vysoký stupeň interaktivity.

V súlade s naším prístupom k vzdelávaniu všetky naše blended learning riešenia v sebe kombinujú online aj offline dimenziu. Našim cieľom je súlad medzi nezávislými (asynchrónnymi) a trénerom vedenými (synchrónnymi) prvkami. Domáce úlohy, mikroučebné chuťovky, gamifikačné aktivity alebo online simulácie sú len niekoľkými príkladmi všestrannej zostavy nástrojov DEVELORu, ktorú je možné použiť.

Insight 3

Spolupracujte s architektmi rozvoja

Každý program rozšíreného vzdelávania je svojím spôsobom jedinečný. Jeho štruktúru a obsah neurčujú iba potreby zákazníkov a preferencie účastníkov, ale aj technické možnosti a obmedzenia. Požadovaný cieľ možno dosiahnuť niekoľkými spôsobmi. Široká škála rôznch učebných metód a nástrojov môže výber a nájdenie najlepšieho riešenia sťažiť.

V tomto kroku vám vedia pomôcť architekti rozvoja DEVELORu. Posúdia vaše potreby a zmapujú špecifiká, aby pre vás vytvorili najhodnejší vzdelávací program. Vďaka tomu je každý program jedinečný vzdelávací zážitok.

Chceli by ste zvýšiť kvalitu rozvoja vašich ľudí?

Pozhovárajme sa a vytvorme vhodné riešenie pre vás.
Zanechajte nám svoj kontakt a čoskoro sa vám ozveme.