Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

  Všetky kontakty
  Magazín  

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje
    Kontaktujte nás
  Ako vzdelávať dospelých? Hraním!

  Hry sú prirodzenou formou interakcie medzi ľuďmi a cestou, ako sa učíme odmalička. Ponúkajú veľa príležitosti nielen pre deti, ale aj pre dospelých, aby si svoje zručnosti rozvíjali tým, že skúšajú, experimentujú, interagujú medzi sebou a s prostredím.

  V DEVELOR zapájame hry v rôznej forme do rozvojových a vzdelávacích programov: tréning založený na hrách, online simulácia, tabletová hra alebo zážitková vzdelávacia aktivita (indoor alebo oudoor).

  Gamifikácia je nástroj, ktorý zlepšuje účastnícku vzdelávaciu skúsenosť. Podporuje osobnú angažovanosť manažérov a zamestnancov do rozvoja. Koniec koncov cieľom je budovanie postojov, vedomostí a zručností, nielen hra.

  Insight 1

  Stavajte na skutočných skúsenostiach

  Dnes okrem očakávania, že tréning bude mať dopad a splní vzdelávací cieľ, rastú aj očakávania na to, aby bol program vzrušujúci, pútavý, inovatívny a moderný. Účastníci sa chcú pri učení zabaviť. Aj keď je to relevantné očakávanie, je tu aj veľké riziko: zábava nemá prednosť pred učením, musí ho podporovať.

  Pri učení založenom na hrách, ktoré DEVELOR používa, sú tieto výslovne postavené s cieľom vzdelávať. Obsah a herné princípy sú úzko prepojené so samotným vzdelávacím účelom. Preto tréner vždy využíva skúsenosť účastníkov v hernej časti programu a prepája ich s ich biznis realitou a obsahom tréningu.

  Insight 2

  Vyberte si vhodnú formu zapojenia hier

  Nie všetky hry sú si rovné. Je nevyhnutné, aby sme vedome vyberali herné riešenia s ohľadom na vzdelávací cieľ. Preto v rozširujúcom sa portfóliu tréningov od spoločnosti DEVELOR založeného na hrách rozlišujeme plnohodnotné game-based riešenia, biznis simulácie, stolové hry, zážitkové vzdelávacie aktivity (indoor aj outdoor), virtuálne školenia založené na hrách a nástroje pre rozvoj zručností.

  Každá z týchto metód je vhodná na niečo iné. S klientom určujeme, čo použiť na základe zámeru rozvoja.

  Insight 3

  Populárne na hrách založené tréningy

  Tréning Leadership inšpirovaný Amundsenom vedie účastníkov príbehom arktickej expedície a buduje ich vodcovské schopnosti schopností. Simulácia Let o život postaví tréningových účastníkov do kritickej situácie, kde spoluprácou musia dostať Boeing 737 bezpečne na zem.

  Na tréningu Výzva VUCA sveta musia riešiť krízovú situáciu kontinuálnym plánovaním, vykonávaním a prehodnocovaním svojich aktivít, čo im zapíše princípy úspechu v premenlivom svete do pamäte. Najnovší program Misia Mars: Adaptívny líderšip postaví účastníkov do prostredia preplneného neznámymi výzvami a naučí ich využívať adaptívnosť v dennodennej praxi.

  Naše programy založené na hrách a gamifikácii

  Rozmýšľate o využití hier, príbehov a gamifikácie v učení?

  Pozhovárajme sa spolu a určite
  vytvoríme vhodné riešenie pre vás.