fbpx

Sociomapovanie tímu®

Kontaktujte nás:

Meno a priezvisko

Email

Predmet správy

Text správy

Zadajte uvedený kód:

team-sociomapping_internal1

***Aktuálne ponúkame špeciálnu sadu sociomáp prispôsobenú manažovaniu výzev spojených s prácou na doma. Jedna sada sociomáp zdarma. Už čoskoro bude táto produktová stránka redizajnovaná a aktualizovaná o nové informácie. Ak potrebujete riešiť vašu situáciu skôr, prosím, kontaktujte nás.***

Sociomapovanie tímov dokázalo svoju efektivitu pri simulovanom lete na Mars. Obdobné pozitívne výsledky boli dosiahnuté aj v stovkách úspešných lokálnych či multinacionálnych spoločnostiach. 

TOK INFORMÁCIÍ A SPOLUPRÁCA NIKDY NIE SÚ DOKONALÉ – hovoria biznis lídri a HR manažéri. Tieto oblasti možno vždy rozvíjať. Aby sme porozumeli súčasnej situácii a želanému optimálnemu stavu potrebujeme veľmi presnú matematickú metódu, aby sme vedeli vzťahy v tíme (v tímoch) vizualizovať. Sociomapovanie nám na základe rýchleho on-line prieskumu vytvorí sadu 3-dimenzionálnych máp a individuálne správy, ktoré indikujú oblasti rozvoja/zlepšenia.

Sociomapy sú pre užívateľov ľahko použiteľným nástrojom, pretože 3-dimenzionálne mapy môže dobre interpretovať každý účastník. Ide o rozvojovú metódu zameranú na akciu a výsledky premenené na akčný plán možno ihneď implementovať. Spoluúčasť všetkých členov tímu na procese zaručí odhodlanie splniť dohodnuté akčné kroky.  Vďaka Sociomapovaniu môžete sledovať a merať výsledky a efektívnosť rozvojového programu.

Po skončení programu budú účastníci schopní pracovať na zlepšení tímovej komunikácie a spolupráce na interpersonálnej, tímovej aj organizačnej úrovni merateľným spôsobom.

Viac o Sociomapovaní tímov tu.

Ďalšie programy od Develoru:

  • Individuálny koučing
  • Tímový koučing
  • Asertívna komunikácia
  • Osobná správa Insights Discovery a Insights do osobnej efektivity