Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

  Všetky kontakty
  Magazín  

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje
    Kontaktujte nás
  Späť

  Martin Kunc

  Managing director, konzultant

  Môj prístup k životu a tréningu: Vedieť nestačí, vedomosti musíme uplatniť. Dobrá vôľa nestačí, musíme konať. Tomuto veríme u nás v Develore. A ako konáme? Aby sme našich zákazníkov priviedli k úspechu.

  Martin je zakladajúcim partnerom spoločností DEVELOR Czech (2003), DEVELOR Slovakia (2006) a DEVELOR Middle East (2013). Je riaditeľom a konzultantom DEVELOR Slovakia. Najviac vyniká v strategickom riadení, agilnej transformácii, leadershipe pre seniorných manažérov a zákazníckej skúsenosti. Martin je praktik, okrem školení realizoval transformačné projekty hlavne pre telekomunikácie a banky.

  5 rokov pracoval v Dubaji, kde viedol projekty transformácie CX pre najväčšieho poskytovateľa služieb v Perzskom zálive, spoločnosť Emirates Telecom. V rokoch 2013 - 2018 získal Etisalat v oblasti CX niekoľko cien a stal sa najhodnotnejšou značkou v MENA. Pred svojím pôsobením v DEVELORE Martin pracoval v Budapešti pre spoločnosť Procter & Gamble na manažérskych pozíciách v oblasti marketingu. Martin miluje svoju prácu a veľmi rád pracuje na rozvoji ľudí a organizácií.

  Expertíza

  • Workshopy pre top manažment, strategický konzulting, leadership 3.0., praktický leadership, agilné vedenie, riadenie zmien predaj, B2B predaj, strategické riadenie zákazníkov, vyjednávanie zákaznícka skúsenosť (CX), mapovanie cesty zákazníka a jej vylepšovanie, organizačný dizajn, riadenie procesov, digitalizácia

  Referencie

  Abbott Laboratories, Allianz, Automotive Group, Coca Cola Confal, Celgene, Colas, Johnson Controls International, Etisalat, Eset, Fincentrum, Fortuna, Google, Gratex, Holcim, Hyundai, T-Com, Nissan, Novartis, OTP banka, Pivovary Topvar, Price Waterhouse Coopers, Procter & Gamble, O2, Plzeňský Prazdroj, Poštová banka, RWE IT, Salesianer Mietex, Sanofi Aventis, Samsung Logistics, Seat, Škoda Auto, Slovenské elektrárne, Slovenská sporiteľňa, Slovak Telekom, SPP, T-Mobile, US Steel, UniCredit, Vodafone, VÚB banka, VÚB Leasing, Východoslovenská energetika, Zentiva, Wuestenrot

  Skúsenosti

  2018 - trváDevelor Slovakia, výkonný riaditeľ
  2014 - 2018Develor Middle East, výkonný riaditeľ
  2006 - 2013Develor Slovakia, výkonný riaditeľ
  2003 - 2006Develor Czech, výkonný riaditeľ
  2000 - 2003Procter & Gamble Central Europe, brand manažér
  1998 - 2003Procter & Gamble Česká a Slovenská republika, marketingový manažér
  1996 - 1998NetGraphic IT, sales manažér

  Jazyky, v ktorých trénuje

  český, slovenský, anglický

  Navštívte môj LinkedIn profil
  Navštívte môj profil