Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

Všetky kontakty
Magazín  

Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Všetky služby

Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Prezrite si všetky zdroje
  Kontaktujte nás
Späť

Slávka Fuleková

Trénerka, koučka

Slávka je medzinárodne certifikovaná trénerka, koučka a facilitátorka. Má bohaté skúsenosti s implementáciou a vedením medzinárodných projektov "executive search". Už viac ako 10 rokov vedie multikultúrne tímy, pri ktorých sa zameriava na dosahovanie projektových výsledkov a zlepšovanie zručností a kompetencií tímov.

Je certifikovanou trénerkou pre programy INSIGHTS Discovery, ktoré považuje za dôležitý nástroj pri rozvoji osobnej a tímovej efektíivity. Je zručná v rozpoznávaní ľudského potenciálu a firemnej kultúry, ktoré dokáže navzájom prepojiť a nájsť tak to najlepšie riešenie pre obe strany.

Zameriava sa na tréningy leadership zručnosti a jej srdcovými témami sú emocionálna inteligencia a mentálna odolnosť, ktorú Slávka dokáže budovať na všetkých typoch tréningov mäkkých zručností. Vďaka svojim skúsenostiam z rôznych spoločností, segmentov a krajín, je veľmi zručnou facilitátorkou workshopov, najmä pri definovaní firemných stratégií a tímovej efektivity.

Expertíza

  • Exekutívny koučing, leadership zručnosti, tréningy s osobnostnou typológiou Insights Discovery, manažovanie výkonnosti tímov, prezentačné a trénerské zručnosti, tímová súdržnosť, mentálna odolnosť a manažovanie stresu, programy komplexného riadenia zmien, angažovanosť zamestnancov, facilitácia workshopu

Referencie

Adient, Aspel, Bekaert, CRH, Consumer Finance Holding, Covestro, CRH, Ecall, Erni, ESET, Exisport, Faurecia, Kharisma, Lyreco, OBS, Opteam, PLastic Omnium, PPG, RWE IT, Samsung, Sanofi - Aventis, Tatra banka, SSE, Veolia, VÚB, Technogym, Telekom, Thuasne Slovensko, T-Systems, US Steel, VSE, Wisible, Wurth International Trading

Skúsenosti

2020 - trváDamian Jasná, HR projektový manažér
2012 - trváDevelor Slovakia, trénerka / koučka
2017 - 2018Opteam Findland, country manažérka
2004 - 2007Ústredie práce, soc. vecí a rodiny, EURES poradkyňa
2000 - 2004Úrad práce, soc. vecí a rodiny, kariérna poradkyňa

Jazyky, v ktorých trénuje

slovenský, anglický

Navštívte môj LinkedIn profil
Navštívte môj profil