Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

  Všetky kontakty
  Magazín  

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje
    Kontaktujte nás
  Späť

  Slavka Fuleková

  Trénerka, koučka

  Slavka je medzinárodne certifikovaná trénerka, koučka a facilitátorka. Jej srdcovými témami sú emocionálna inteligencia, mentálna odolnosť a multikultúrna komunikácia.

  Slavka je medzinárodne certifikovaná trénerka, koučka a facilitátorka. Má bohaté skúsenosti s implementáciou a vedením medzinárodných projektov "executive search". Už viac ako 10 rokov vedie multikultúrne tímy, pri ktorých sa zameriava na dosahovanie projektových výsledkov a zlepšovanie zručností a kompetencií tímov.

  Je certifikovanou trénerkou pre programy INSIGHTS Discovery, ktoré považuje za dôležitý nástroj pri rozvoji osobnej a tímovej efektivity. Je zručná v rozpoznávaní ľudského potenciálu a firemnej kultúry, ktoré dokáže navzájom prepojiť a nájsť tak to najlepšie riešenie pre obe strany.

  Zameriava sa na tréningy leadership zručnosti a jej srdcovými témami sú emocionálna inteligencia a mentálna odolnosť, ktorú Slavka dokáže budovať na všetkých typoch tréningov mäkkých zručností. Vďaka svojim skúsenostiam z rôznych spoločností, segmentov a krajín, je veľmi zručnou facilitátorkou workshopov, najmä pri definovaní firemných stratégií a tímovej efektivity.

  Expertíza

  • Exekutívny koučing, leadership zručnosti, tréningy s osobnostnou typológiou Insights Discovery, manažovanie výkonnosti tímov, prezentačné a trénerské zručnosti, tímová súdržnosť, mentálna odolnosť a manažovanie stresu, programy komplexného riadenia zmien, angažovanosť zamestnancov, facilitácia workshopu

  Referencie

  Adient, Aspel, Bekaert, CRH, Consumer Finance Holding, Covestro, CRH, Ecall, Erni, ESET, Exisport, Faurecia, Kharisma, Lyreco, OBS, Opteam, PLastic Omnium, PPG, RWE IT, Samsung, Sanofi - Aventis, Tatra banka, SSE, Veolia, VÚB, Technogym, Telekom, Thuasne Slovensko, T-Systems, US Steel, VSE, Wisible, Wurth International Trading

  Skúsenosti

  2012 - trváDevelor Slovakia, trénerka / koučka
  2020-2022Damian Jasná, HR projektový manažér
  2017 - 2018Opteam Findland, country manažérka
  2004 - 2007Ústredie práce, soc. vecí a rodiny, EURES poradkyňa
  2000 - 2004Úrad práce, soc. vecí a rodiny, kariérna poradkyňa

  Jazyky, v ktorých trénuje

  slovenský, anglický

  Navštívte môj LinkedIn profil
  Navštívte môj profil