Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

Všetky kontakty
Magazín  

Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Všetky služby

Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Prezrite si všetky zdroje
  Kontaktujte nás
Späť

Dana Jelínková Nemčická

Trénerka

Som typ človeka, ktorý vždy vidí svetlo na konci tunela. Pozerám sa na možnosti, ktoré mám, bez ohľadu na to, či mi “vesmír” praje, alebo nie. Pretože nech sú podmienky akokoľvek náročné, vždy mám na výber, či budem obeťou, alebo nájdem spôsob, ako vstať a ísť ďalej. Zatiaľ som sa vždy postavila (a pomáham nájsť cestu aj našim klientom).

Dana je trénerkou a konzultantkou spoločnosti DEVELOR Slovakia od roku 2007. Špecializuje sa na rozvoj komunikačných, manažérskych, obchodných a zákazníckych zručností a tréningy s osbnostnou typológiou Insights Discovery.

Vďaka vysokej miere empatie je Dana výbornou trénerkou, s účastníkmi udržiava otvorený a priateľský kontakt so zameraním na výsledok, čo ostatných motivuje pri dosahovaní očakávanej zmeny. Keďže má reálne niekoľkoročné skúsenosti s vedením ľudí a predajom, vie sa zžiť so skúsenosťami svojich tímov a poskytnúť praktické rady reálne využiteľné v pracovnom prostredí. V posledných rokoch Dana realizovala niekoľko úspešných rozvojových programov vo výrobných firmách a získala pozitívne referencie za dosiahnuté vysledky.

Expertíza

  • Asertívna komunikácia, osobnostná typológia Insights Discovery, programy rozvoja talentov, leadership zručnosti, prezentačné zručnosti, vyjednávacie a predajné zručnosti, manažment konfliktov a zmien, motivácia, facilitácia workshopov

Referencie

Faurecia, Fortuna, Imperial Tobacco, Metsa Tissue, PABK, Pivovary Topvar, PSS, Salesianer Mietex, Slovak Telekom, Vinci Park, VSE, Aegis Media, ČSOB, DB Schenker, Garrett, Schnellecke, St. Nicolaus, Vaillant, ESET, ZSE, Colas, Cushman&Wakefield, GSK, ŽOS, Dr. Max, HB Reavis, Heineken, Robertshaw, RTVS, Tatrabanka

Skúsenosti

2007 - trváDevelor Slovakia,trénerka, koučka
2004 - 2007Avec, vedúca obchodného a marketingového oddelenia
2000 - 2004Vitis, obchodná manažérka
1997 - 2000Family Frost, branch manažérka
1995 - 1997Drukos, obchodná manažérka
1992 - 1995M.O. Enterprise, odborná asistentka

Jazyky, v ktorých trénuje

slovenský

Navštívte môj LinkedIn profil
Navštívte môj profil