Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

  Všetky kontakty
  Magazín  

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje
    Kontaktujte nás
  Späť

  Dana Jelínková Nemčická

  Trénerka

  Som typ človeka, ktorý vždy vidí svetlo na konci tunela. Pozerám sa na možnosti, ktoré mám, bez ohľadu na to, či mi “vesmír” praje, alebo nie. Pretože nech sú podmienky akokoľvek náročné, vždy mám na výber, či budem obeťou, alebo nájdem spôsob, ako vstať a ísť ďalej. Zatiaľ som sa vždy postavila (a pomáham nájsť cestu aj našim klientom).

  Dana je trénerkou a konzultantkou spoločnosti DEVELOR Slovakia od roku 2007. Špecializuje sa na rozvoj komunikačných, manažérskych, obchodných a zákazníckych zručností a tréningy s osobnostnou typológiou Insights Discovery. Vďaka vysokej miere empatie je Dana výbornou trénerkou, s účastníkmi udržiava otvorený a priateľský kontakt so zameraním na výsledok, čo ostatných motivuje pri dosahovaní očakávanej zmeny.

  Keďže má reálne niekoľkoročné skúsenosti s vedením ľudí a predajom, vie sa zžiť so skúsenosťami svojich tímov a poskytnúť praktické rady reálne využiteľné v pracovnom prostredí. V posledných rokoch Dana realizovala niekoľko úspešných rozvojových programov vo výrobných firmách a získala pozitívne referencie za dosiahnuté výsledky.

  Expertíza

  • Asertívna komunikácia, osobnostná typológia Insights Discovery, programy rozvoja talentov, leadership zručnosti, prezentačné zručnosti, vyjednávacie a predajné zručnosti, manažment konfliktov a zmien, motivácia, facilitácia workshopov

  Referencie

  Faurecia, Fortuna, Imperial Tobacco, Metsa Tissue, PABK, Pivovary Topvar, PSS, Salesianer Mietex, Slovak Telekom, Vinci Park, VSE, Aegis Media, ČSOB, DB Schenker, Garrett, Schnellecke, St. Nicolaus, Vaillant, ESET, ZSE, Colas, Cushman&Wakefield, GSK, ŽOS, Dr. Max, HB Reavis, Heineken, Robertshaw, RTVS, Tatrabanka

  Skúsenosti

  2007 - trváDevelor Slovakia,trénerka, koučka
  2004 - 2007Avec, vedúca obchodného a marketingového oddelenia
  2000 - 2004Vitis, obchodná manažérka
  1997 - 2000Family Frost, branch manažérka
  1995 - 1997Drukos, obchodná manažérka
  1992 - 1995M.O. Enterprise, odborná asistentka

  Jazyky, v ktorých trénuje

  slovenský

  Navštívte môj LinkedIn profil
  Navštívte môj profil