Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

  Všetky kontakty
  Magazín  

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje
    Kontaktujte nás
  Späť

  Martina Georgievová

  Senior trénerka, konzultantka

  Martina má vyše 20 rokov skúseností v oblasti vzdelávania a rozvoja. Jej odborné konzultačné zručnosti vychádzajú najmä zo systému riadenia výkonnosti a z využívania plnohodnotného potenciálu ľudí, pričom sa zameriava na udržanie vysokej úrovne ich angažovanosti.

  Martina má neoceniteľné skúsenosti s dizajnom a implementáciou rôznych manažérskych systémov so zameraním na rozvoj leadership zručností. Ako konzultantka v oblasti ľudského kapitálu spolupracuje so spoločnosťou Maturity Institute vo Veľkej Británii. Je certifikovanou trénerkou pre programy INSIGHTS Discovery, ktoré považuje za dôležitý nástroj pri rozvíjaní emocionálnej inteligencie.

  Martina je tiež certifikovanou facilitátorkou rozvojového nástroja Sociomapovanie tímov a pre Kirkpatrickov Business Partnership Model, ktorý jej umožňuje vytvárať komplexné vývojové programy, ktoré merajú dopad na výsledky v biznise. Vzdelávanie a rozvoj sú jej celoživotnou vášňou.

  Expertíza

  • Rozvoj talentov, HR stratégia, manažérske a leadership zručnosti, osobný rozvoj založený na typológii Insights Discovery, predajné a vyjednávacie zručnosti, prezentačné a facilitačné zručnosti, tímová súdržnosť a sociomapovanie tímov, mentálna odolnosť a zvládanie stresu, programy komplexného riadenia zmien, programy pre angažovanosť zamestnancov, trénerské zručnosti

  Referencie

  AAS Slovakia, Adidas, Adient, BASF, COLAS, Covestro, CHR, ČSOB, EDENRED, ESET, Faurecia, Generali, GSK, HB Reavis, Heineken, KONE, KROS, Lyreco, Merck, MERCK SHARP & DOHME IDEA, NIKÉ, Novartis, OBS, Poštová banka, PSS, Saneca, Tatra Banka, T-Systems, Union Zdravotná Poisťovňa, U. S. Steel, VÚB, VSE, VSD, ZSE

  Skúsenosti

  2007 - trváDevelor Slovakia, senior trénerka, konzultantka, kouč
  2004 - 2006Kooperatíva poisťovňa, manažérka oddelenia rozvoja a tréningu
  2001 - 2004Max Travel – Tour Operator (GRE), incoming manažérka
  1998 - 2001Beiersdorf Slovakia, area manažérka pre promotion
  1995 - 1997Stich Interest ltd. (UK), asistentka

  Jazyky, v ktorých trénuje

  slovenský, anglický

  Navštívte môj LinkedIn profil
  Navštívte môj profil