Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

Všetky kontakty
Magazín  

Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Všetky služby

Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Prezrite si všetky zdroje
  Kontaktujte nás
Späť

Andrea Kmecová

Trénerka, koučka

Hlboko verím v obrovský potenciál a zdroje, ktoré sa ukrývajú v každom z nás. Nájsť silu chcieť a začať konať je dôležitý prvý krok. Aby sme však bezpečne došli do cieľa, tak okrem úsilia potrebujeme mať v rukách aj vhodné nástroje, ktoré nám pomôžu objaviť vlastnú jedinečnosť.

Andrea má viac ako dvadsaťročné skúsenosti s prácou s ľuďmi fungujúcich v rôznych ekosystémoch. Táto unikátna kombinácia dodáva Andreiným tréningom esenciu autenticity a osobného záujmu o účastníka.

Dlhoročné manažérske skúsenosti a angažovanosť v oblasti ľudských práv ju prirodzene smerujú najmä k oblasti rozvoja leadership zručností, tréningom asertivity, zvládania konfliktných a stresových situácií, rozvoju komunikačných zručností ako aj tímovej spolupráci.

Expertíza

  • Manažérske zručnosti, projektové riadenie, komunikačné a prezentačné schopnosti, tímová spolupráca, zvládanie stresu, time manažment, zvládanie konfliktov, sebamotivácia, asertivita, teambuildingy,, etiketa a biznis etiketa

Referencie

AGRO-REAL, Benard Group, Com 2 Biz, Divé maky, o.z., CLINICUM, Človek v ohrození, o.z., Drevointeriér Kežmarok, Energia+ , Erfolg, Hanke Crimp-Technik Implementačná agentúra Ministerstva práce sociálnych vecí a rodiny, Hotel Kontakt Wellness , Prešovský samosprávny kraj, SOPK, Prešovská univerzita, Slovak Business Agency, Mesto Prešov, Mesto Kežmarok, Mesto Stará Ľubovňa, Mesto Svidník, Mesto Michalovce, Mesto Bardejov, Mesto Medzilaborce, Prešovská regionálna komora SOPK, PIL-STAV, Úrad vlády SR, Vector Invest, Winkler

Skúsenosti

2020 - trváDEVELOR Slovakia, tréner, konzultant, kouč
2002 - 2019Prešovský samosprávny kraj, manažér oddelenia implementácie grantových schém a operačných programov
1998 - 2000Reklamná agentúra Tampex, obchodný a marketingový zástupca
1997 - 1998Vydavateľstvo novín a časopisov Nový čas, obchodný a marketingový zástupca
2008 - 2012AGE Group, sale manažér a tréner
2004 - 2008G-Profit, manažér

Jazyky, v ktorých trénuje

slovenský

Navštívte môj LinkedIn profil
Navštívte môj profil