Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

  Všetky kontakty
  Magazín  

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje
    Kontaktujte nás
  Späť

  Andrea Kmecová

  Trénerka, koučka

  Hlboko verím v obrovský potenciál a zdroje, ktoré sa ukrývajú v každom z nás. Nájsť silu chcieť a začať konať je dôležitý prvý krok. Aby sme však bezpečne došli do cieľa, tak okrem úsilia potrebujeme mať v rukách aj vhodné nástroje, ktoré nám pomôžu objaviť vlastnú jedinečnosť.

  Andrea má viac ako dvadsaťročné skúsenosti s prácou s ľuďmi fungujúcich v rôznych ekosystémoch. Táto unikátna kombinácia dodáva Andreiným tréningom esenciu autenticity a osobného záujmu o účastníka.

  Dlhoročné manažérske skúsenosti a angažovanosť v oblasti ľudských práv ju prirodzene smerujú najmä k oblasti rozvoja leadership zručností, tréningom asertivity, zvládania konfliktných a stresových situácií, rozvoju komunikačných zručností ako aj tímovej spolupráci.

  Expertíza

  • Manažérske zručnosti, projektové riadenie, komunikačné a prezentačné schopnosti, tímová spolupráca, zvládanie stresu, time manažment, zvládanie konfliktov, sebamotivácia, asertivita, teambuildingy, etiketa a biznis etiketa

  Referencie

  AGRO-REAL, Benard Group, Com 2 Biz, Divé maky, o.z., CLINICUM, Človek v ohrození, o.z., Drevointeriér Kežmarok, Energia+ , Erfolg, Hanke Crimp-Technik Implementačná agentúra Ministerstva práce sociálnych vecí a rodiny, Hotel Kontakt Wellness , Prešovský samosprávny kraj, SOPK, Prešovská univerzita, Slovak Business Agency, Mesto Prešov, Mesto Kežmarok, Mesto Stará Ľubovňa, Mesto Svidník, Mesto Michalovce, Mesto Bardejov, Mesto Medzilaborce, Prešovská regionálna komora SOPK, PIL-STAV, Úrad vlády SR, Vector Invest, Winkler

  Skúsenosti

  2020 - trváDEVELOR Slovakia, tréner, konzultant, kouč
  2002 - 2019Prešovský samosprávny kraj, manažér oddelenia implementácie grantových schém a operačných programov
  1998 - 2000Reklamná agentúra Tampex, obchodný a marketingový zástupca
  1997 - 1998Vydavateľstvo novín a časopisov Nový čas, obchodný a marketingový zástupca
  2008 - 2012AGE Group, sale manažér a tréner
  2004 - 2008G-Profit, manažér

  Jazyky, v ktorých trénuje

  slovenský

  Navštívte môj LinkedIn profil
  Navštívte môj profil