fbpx

Happy at Work

 

Sú vaši kolegovia v práci šťastní? Aká je ich pracovná záťaž? Má angažovanosť stúpajúcu alebo klesajúcu tendenciu? Odpovede prináša užívateľsky priamočiary pulzný prieskum Happy at Work.

Prečo merať spokojnosť v práci častejšie?

Zamestnanecká skúsenosť (EX) naďalej ostáva jednou z top priorít zamestnávateľov na celom svete. Udáva zároveň nové trendy v oblasti angažovanosti zamestnancov. Jedným z cieľov je umožniť kontinuálny dialóg so zamestnancami, nielen zrealizovať štandardné ročné hodnotenie či prieskum spokojnosti.   

Kontinuálne vyhodnocovanie pracovného prostredia prostredníctvom jednoduchých, no zároveň dômyselných otázok spoločnostiam umožňuje rýchlo definovať negatívne trendyzamerať sa na riešenie problémov, kým nenarastú do väčších rozmerov.

Happy at Work – Mikro prieskum pre makro výsledky

je nástroj, pomocou ktorého meriame pocit spokojnosti a úroveň stresu zamestnancov v spoločnosti jednoduchým a účinným spôsobom.

Ako manažérovi vám nástroj umožňuje anonymne iniciovať dialóg so svojimi zamestnancami a predchádzať tak potenciálnym problémom prostredníctvom funkcie chatu.

3 základné otázky v prieskume zameranom na skúsenosť zamestnanca (EX):

  • Pocit šťastia/ spokojnosti
  • Pracovná záťaž
  • Komentáre – voliteľné

V prípade, že chcete doplniť špecifické otázky, systém umožňuje si ich v rámci pulzného prieskumu vytvoriť.

 

Super jednoduchý proces:

Frekvencia zasielania – možno nastaviť podľa typu spoločnosti a aktuálnej situácie (týždenne, dvojtýždenne, mesačne..)

Forma zasielania – automatická cez e-mail alebo sms

Čas vyplňovania –  minimálny

Zber dát – automatický a anonymný

Prezentácia výstupov – automatická – možnosť filtrovať podľa rozličných skupín v rámci spoločnosti

 

Riešenia pre angažovanosť zamestnancov na mieru

Naše tréningy, workshopy a komplexné programy prispôsobujeme aktuálnej situácii klienta. Napíšte nám cez formulár nižšie. Radi s vami preberieme všetko potrebné na to, aby sme spoločne posunuli angažovanosť zamestnancov vo vašej organizácii na novú úroveň.

Zistite viac – napíšte nám!

Email (povinné)

Mobil

Vaša správa

Nie ste robot? Kliknite.Odoslaním súhlasíte so spracovaním uvedených osobných údajov spoločnosťou DEVELOR Slovakia s.r.o. pre účely reagovania na vašu požiadavku. Všeobecné zásady ochrany osobných údajov nájdete na tejto stránke.