Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

  Všetky kontakty
  Magazín  

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje
    Kontaktujte nás
  Späť

  Jaroslav Hanínec

  Tréner

  Jaro je tréner, ktorý prináša bohaté osobné skúsenosti z finančného a FMCG sektora. Okrem skúseností motivuje osobitným štýlom humoru, ktorý vnáša ľahkosť aj do tých najnáročnejších tém.

  Jaro pre DEVELOR pracuje ako konzultant a tréner od roku 2013, predtým spolupracoval na vybraných projektoch v rokoch 2007-2008. Je jedným z tých trénerov, ktorí maximálne napĺňa koncept trénerov tzv. druhej generácie, ktorí v praxi dokázali, že vedia byť úspešní. Na pozícii obchodného riaditeľa spoločnosti Opavia získal skúsenosti v tvorbe obchodnej stratégie a vedení tímov. V bankovom sektore sa ako manažér naučil odhadovať mieru rizika, vedieť ho prebrať a zároveň zaistiť, že ho tím bude nasledovať.

  Jaro prináša účastníkom bohaté osobné skúsenosti s poznaním. Motivuje svojou vlastnou osobnosťou a osobitným štýlom humoru, ktorý vnáša ľahkosť aj do tých najnáročnejších tém. Zameriava sa na rozvoj predajných zručností, manažérskych a leadership zručností, pri ktorých ako manažér z finančného sektora vie efektívnym spôsobom prepojiť teóriu a prax.

  Expertíza

  • Predajné a vyjednávacie zručnosti, manažérske a leadership zručnosti, manažment zmeny, starostlivosť o zákazníka, koučing výkonnosti, assessment/ development centrá

  Referencie

  Asseco, Adient, Agrotrade, Amslico AIG Life, Consumer Finance Holding, Cushman & Wakefield, ČSOB, Colas, Gefco, Faurecia, Heineken, Holcim, Johnson Controls International, DB Schenker, ESET, Master Plast, Metsa Tissue, Ministry of Health, OTP banka, Saneca Pharma, Samsung, Stredoslovenská energetika, Tatra banka, Vaillant, US Steel, Východoslovenská energetika, US Steel, VÚB banka

  Skúsenosti

  2014 - trváDevelor Slovakia, tréner
  2006 - trváSZČO, poradca a konzultant
  2006 - 2009AMSLICO AIG Life, projektový manažér
  2003 - 2006ČSOB Leasing, a.s., manažér úseku riadenia portfólia
  2001 - 2003Opavia-LU, obchodný riaditeľ

  Jazyky, v ktorých trénuje

  slovenský

  Navštívte môj LinkedIn profil
  Navštívte môj profil