Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

Všetky kontakty
Magazín  

Nájdené medzi službami a riešeniami

 • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Všetky služby

Nájdené medzi inými zdrojmi

 • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Prezrite si všetky zdroje
  Kontaktujte nás

Kedy?

11. novembra 2021 14:00 - 15:30

Kde?

ZOOM business - detaily vám zašleme po potvrdení registrácie

Pre koho?

Pre interných HR profesionálov a manažérov

Rastúca miera, s ktorou firmy pracujú na programoch pre podporu inklúzie, diverzity a rovnosti (DEI = Diversity, Equality and Inclusion), je veľmi pozitívnym trendom. Znamená to, že budeme opäť o čosi bližšie k napĺňaniu potenciálu jednotlivcov a tímov vo firmách. Pokiaľ chce ale človek – manažér či HR zástupca – konať smerom k lepšiemu vzájomnému pochopeniu a akceptácii, môže naraziť na dilemu – odkiaľ a ako začať podporovať pochopenie a diverzitu?

Pochopenie vlastnej jedinečnosti s profilmi farebnej typológie

Odporúčame začať sebapoznaním. Každý človek je osobnostne zaujímavý a jedinečný “mix”, ktorý má svoje komunikačné preferencie a do tímu prináša vlastnú dynamiku. Využitie typológie pomáha jednotlivcom dokonalejšie sa spoznať a verbálne uchopiť svoje jedinečné črty, čo im pomáha ľahšie prinášať hodnotu.

Obe typológie, ktoré si na online podujatí vezmeme pod drobnohľad, ponúkajú človeku hodnotný nástroj vo forme osobného profilu. Na cca 20 stranách profilu Insights Discovery a portrétu Lumina Spark si človek dokáže nájsť to, čo ho robí jedinečným. Samozrejme, istá miera systémového klasifikovania je nevyhnutná, no obe typológie dokážu človeku dať pocit, že je skutočne jedinečnou osobnosťou.

Registrujte sa ešte dnes a zistite viac o hodnote osobného profilu farebných typológií.

Podpora tímov cez vzájomné poznanie a porozumenie

Cez farebnú metaforu – či už Insights Discovery alebo Lumina Learning sa ľudia v tíme dokážu promptnejšie zladiť v očakávaniach, potrebách a zámeroch. Takmer ihneď pochopia, že sa na ten istý problém pozerajú rôzne a prečo je to tak. Následne rýchlejšie nájdu dohodu, ktorá je vhodná pre všetkých (win-win prístup).

Typológia – dobre vysvetlená, pochopená a používaná – vnáša do tímov nehodnotiaci jazyk a dáva možnosť viesť konštruktívne diskusie. Tie pomáhajú posúvať rozhovor smerom rozhodnutiu v zmysle toho, čo je dobré pre daný zámer a nielen toho, čo vyhovuje iba jednotlivcovi.

Aké poklady teda skrýva typológia pre tímy? Zistíte na káve!

Na 90-minútovej virtuálnej káve by sme s vami radi hravou a interaktívnou formou pokryli nasledovné témy:

 • Farebná typológia
  • Z čoho vychádza a akú má výpovednú hodnotu
  • Aké farebné typológie nájdete na trhu
  • Prečo používame typológie Insights Discovery a Lumina Learning a aké sú ich špecifiká
 • Typológia a tím
  • Ako si zvoliť vhodný nástroj pre váš tím?
  • Ako postupovať, aby ste podporili diverziu a inklúziu a vyhli sa nálepkovaniu
  • Ako vyzerá workshop s typológiou, zameraný na tímovú dynamiku
  • Čo je to tímový profil a ako ho rieši Insights Discovery a ako Lumina Learning?
 • Názor manažéra – Ako dlhodobé používanie typológie pomáha budovať víťazný tím
 • Otázky, odpovede a odporúčania, ako ďalej

Za jeden a pol hodiny spoznáte dve svetové farebné typológie a to, ako ich používanie môže pomôcť vašim tímom lepšie sa chápať, oceňovať svoju jedinečnosť a diverzitu a lepšie spolupracovať. Navyše toto všetko vo veľmi interaktívej a príjemnej forme DEVELOR virtukávy! Pridajte sa!

Hodnotu typológie s vami na káve budú rozoberať Andrea a Petra

Andrea Kmecová (SK) | Trénerka, Lumina Learning certifikovaná konzultantka

Andreine vyše dvadsaťročné skúsenosti v rôznych prostrediach jej pomáhajú chápať diverzitu a rôznorodosť jednotlivcov aj tímovej dynamiky. Andrea je certifikovanou praktikantkou Lumina Learning.

 

 

Petra Chaloupková (CZ) | Trénerka, certifikovaná Insights Discovery konzultantka

Petra má dlhoročné skúsenosti z korporátneho prostredia, ktoré dobre využíva pri tréningoch aj poradenstve. Je tiež propagátorkou prístupu mindfulness a pomáha ľuďom zvládať stres, ktorý v hybridnom prostredí zažívajú. Ako certifikovaná trénerka Insights Discovery vám porozpráva o tejto celosvetovej typológií, jej prínose pre globálnu spoločnosť aj pre ňu samotnú.

Tešíme sa na vás na farebnej virtukáve!

Registrujte sa do 9.11. 12:00

Po registrácii Vám zašleme potvrdenie aj pozvánku do kalendára. Potom už je všetko pripravené, aby ste si užili farebné popoludnie s nami kolegami z HR branže.