fbpx

Učili sme vizualizáciu, a to hneď dvakrát

V posledných štrnástich dňoch sme mali dve zaujímavé podujatia k téme vizualizačných zručností. Je vynikajúce, že máme vo svojich radoch ľudí, ktorí sa tejto modernej a inovatívnej téme venujú s plným nasadením.

UČILI SME SEBA

Koncom druhého júnového týždňa Beáta z českého DEVELOR tímu priblížila silu vizualizačných techník našim kolegom z Maďarskej pobočky. Ako sa im to pozdávalo si môžete prečítať sami na LinkedIn profile Beáty. Je pre nás dôležité rozvíjať sa interne v tejto téme pretože klienti vždy chcú inovácie nielen v témach, ale aj forme tréningových aktivít a vizualizácia stopercentne je jednou z ciesť, ako spraviť učenie zapamätateľným.

A NÁSLEDNE AJ KLIENTOV

Minulý týždeň sme v Bratislave privítali účastníkov otvoreného tréningu “Raz vidieť je lepšie než 100 krát počuť.” S Petrou  svoje zručnosti rozvíjali zástupcovia výroby aj služieb aj jeden z našich staronových kolegov. Táto téma má svoju pozornosť najmä v radoch interných trénerov a všetkých, ktorí realizujú workshopy alebo dlhšie stretnutia. Prečítajte si priamo aj pár slov od Petry, stiahnite si pomôcku a začnite vizualizovať aj vy – všetko tu.

 

Pokiaľ aj vás zaujíma viac o tom, ako využiť vizualizáciu pre svoje potreby, budeme radi, ak nám napíšete na info.slovakia@develor.com.