fbpx

Vitajme spolu v roku 2020

Nech je pre vás a pre nás nezabudnuteľným zážitkom.

DEVELOR Novoročný článok 2020

2020 je pre mnohých významný rok. Okrúhle číslo s magickou symetriou v mnohých vyvoláva veľké očakávania.

Nespočetné množstvo spoločností má pravdepodobne stanovenú víziu, kam sa chce dopracovať v roku 2020. Nie je tomu inak ani u nás. Na regionálnej úrovni sme mali stanovenú ambíciu “20/2020” – byť prítomní v dvadsiatich krajinách do roku 2020. V Slovenskom tíme zasa našou dlhodobou ambíciou je byť skvelým partnerom a skvelým miestom na prácu. A hoci dvadsať krajín sme ako sieť nedobyli, veríme, že skvelým partnerom a pracoviskom v slovenským reáliách sme!

Pre tím DEVELOR na Slovensku bol rok 2019 významným rokom z niekoľkých pohľadov. Tretí rok za sebou sme uspeli v raste celkového počtu tréningových dní tréningov. V tíme trénerov si upevnili miesto Zolo a Jaro, ktorí výrazne zvýšili svoje zapojenie. Vrátili sa k nám Jana a Marek, ktorí budú tvoriť Go2Market, Marketing & Innovation tím. Priniesli sme na trh Agilný projektový manažment so simuláciou Nová Káhira, skompletizovali sme náš Balík prednášok k mentálnej húževnatosti a Engagement Toolbox (Balík nástrojov na podporu angažovanosti). Naše trénerky Martina a Petra získali ocenenie v rámci Learning & Development Awards.

To všetko nás teší. Najviac nás však radujeme z toho, že sme tu boli pre našich klientov. Koniec koncov, aký majú výsledky zmysel, ak za nimi nie je hodnota?

V krátkych videách nižšie si môžete vypočuť, za čo sme vďační a naše osobné  priania pre vás vám do roka 2020.

Tešíme sa, že je tu nový rok. V istom zmysle sa “počítadlá” vynulovali – začíname s čistým štítom a ideme do roka naplno. Viac o tom, ako otvárame rok sa dozviete aj v príspevku z našich DEVELOR Development Days.

Vitajme spolu v roku 2020!

Váš DEVELOR tím.

Autor: Marek Lutz, konzultant, tréner