Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

Všetky kontakty
Magazín  

Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Všetky služby

Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Prezrite si všetky zdroje
  Kontaktujte nás

Doba je divná. Asi väčšie klišé nemožno použiť, no je to tak. Nie je iná možnosť, ako na divnú dobu reagovať a adaptovať sa. Konkrétne opatrenia ako reagujeme v DEVELORe na realitu vírusu okolo nás nájdete na tejto informačnej stránke. Dnes by sme ale radi priblížili dva konkrétne prípady realizácie tréningu, nech vidíte, že to skutočne ide.

Bezpečný Insights do predajnej efektivity

Spoločnosť Jacobs Douwe Egberts sa rozhodla realizovať tréning pre ich obchodný tím na Slovensku. Zameraním bolo pochopenie typológie Insigths Discovery a jej použitie pri budovaní zákazníckej skúsenosti. 

Po dohode na zadaní a obsahu sme samozrejme adresovali otázku fyzického tréningu. Keďže máme dva tréningové priestory pripravené na COVID-safe trénigy vedľa seba, ľahko sme dokázali aj väčšej skupine vyhovieť. Mohli tak absolvovať tréning v dvoch skupinách vedených dvoma našimi trénerkami – Danou a Kingou simultánne (tie vidíte hore na titulnom obrázku po ukončení dňa).

Najlepšie celkovú realizáciu tréningu vystihujú slová obchodného manažéra spoločnosti:

“Dňa 11. septembra 2020 som bol so svojimi ľuďmi z tímu obchodníkov na tréningu Insights do predajnej efektivity.

Čo veľmi oceňujem, mimo organizácie a kvality tréningu samotného, je dodržiavanie bezpečnostných odporúčaní a pravidiel v súvislosti s COVID-19 na mieste. Účastníci mali možnosť absolvovať tréning v dvoch oddelených miestnostiach spoločnosti DEVELOR s dostatočným priestorom. Trénerky mali štíty, hygienické vybavenie bolo poruke, miestnosti boli pravidelne vetrané. Aj napriek tomu, aká je situácia, musíme našim ľuďom dať to, čo potrebujú ku kvalitnému výkonu a rozvoj patrí k tomu. To je jedna z výhod, prečo robíme s DEVELORom – sú pripravení spraviť čo treba a v kvalite, ktorá prináša hodnotu.”

Peter Pokojný, obchodný manažér, Jacobs Douwe Egberts SK

Bezpečná Misia na Mars

Druhým prípadom COVID-bezpečného tréningu, ktorý vám chceme prezentovať, je Misia Mars. Tú sme realizovali pre spoločnosť DXC Technologies v septembri.

Nášu kanceláriu sme po začatí COVID situácie premenili na kreatívno-tréningový priestor, ktorý dokáže uhostiť 10 účastníkov aj v COVID opatreniach. Práve tú sme využili na oba dni Mars demo tréningu. Ako vidíte z fotografií, všetko prebehlo v poriadku.

Tréneri a účastníci v rúškach po celú dobu tréningu, dezinfekcia k dispozícii, pravidelné vetranie a vzájomná ohľaduplnosť. Nie je potrebné veľa a nemožné je možné.

Áno, bezpečné tréningy sú možné

Robíme maximum pre to, aby tréningy u nás, či aj mimo našich priestorov boli maximálne bezpečné a aby sme minimalizovali riziko nákazy. Samozrejme, je dôležitá aj súčinnosť účastníkov, ktorí po dobu tréningu podľa pokynov úradov musia nosiť rúška. Je to istá miera diskomfortu, ktorú však stojí za to zniesť. Odmenou je rozvoj.

Autor: Marek Lutz et al.

Zvažujete, či ísť do vzdelávania online alebo offline?

Takmer tridsať rokov budujeme postoje a zručnosti ľudí, tak štandardnými tréningami ako aj virtuálnymi riešeniami. Sme pripravení vám byť pomôcť, nech už je forma akákoľvek. Priorita je rozvoj. Napíšte nám, spoločne to vymyslíme.

 

Poraďte si s hybridnou prácou

Stiahnite si náš e-book plný overených tipov od expertov.
Zlepšite svoje fungovanie v hybridnom svete.

Súvisiace články