fbpx

Zlepšite fungovanie vášho tímu

Získajte mapu tímovej komunikácie s dvoma konzultáciami zdarma.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Sociomapy už na Slovensku využili

         

V tejto ponuke získate

sadu sociomáp tímu (súčasná frekvencia komunikácie, želaná frekvencia komunikácie, miera preťaženosti, jasnosť mojej role, vnímanie aktuálneho výkonu tímu, nálada),

jednu 30 min online konzultáciu pre manažéra k výstupom,

jednu 60 min skupinovú online konzultáciu pre tím.

Sociomapovanie prináša DEVELOR v spolupráci s QED Group v tomto období pre nových aj aktuálnych klientov jednorázovo zdarma. Polhodinový rozhovor s partnerom QED Group o dianí v tímoch nájdete tu.

Sociomapovanie je vedecky validovaná metóda, ktorá má viac než 20 rokov aplikáciu v biznise. Pomáha popísať, pochopiť a zlepšiť komunikačné a iné vzťahy v tímoch pomocou metafory mapy.

Tímom, ktoré pracujú na diaľku dáva objektivizované hodnotenie aktuálneho uľahčuje vzájomné pochopenie a dáva základ pre konštruktívnu diskusiu o možnostiach na zlepšenie tímovej spolupráce.

Vyjadrenia klientov

“Uvedomila som si, že potrebujem ľudí viac prepájať medzi sebou a nemusím byť ústredná postava pri zabezpečovaní informovanosti. Tento externý pohľad na mňa a naše tímové fungovania bol pre mňa veľmi užitočný. Tiež bolo príjemné, že niekto iný na chvíľu zdieľa moju potrebu rozvoja tímu so mnou.”

Ľubica Lutz

Head of Department, Leaf Academy

“[…] s cieľom zlepšiť našu tímovú komunikáciu a podporiť otvorenú a úprimnú kultúru… druhý workshop zhodnotil komunikačnú kvantitu a kvalitu na sociomape […] po čom sme definovali možnosti pre zlepšenie. […] nám pomohli zlepšiť kvalitu denno-dennej komunikácie a spolupráce.”

Denisa Dudášková

Sr. Director Retail & Franchise Ops, CE, Adidas Group

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Zlepšite fungovanie vášho tímu

Získajte mapu tímovej komunikácie s dvoma konzultáciami zdarma.