Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

  Všetky kontakty
  Magazín  

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje
    Kontaktujte nás

  Keď sa zamyslíme nad 360°spätnou väzbou či iným nástrojom HR, ich atraktívnosť je zrejme to posledné slovo, čo nám napadne. S digitálnymi technológiami, ktoré sú dnes dostupné, však nie sme ďaleko od skutočnosti, kedy dokážeme ponúkať riešenia, ktoré sú atraktívne z hľadiska obsahu, prvkov a aj vizuálnej stránky.

  Nastala éra modernej diagnostiky

  Podobne ako s návykmi učenia sa očakávania ohľadne rôznych diagnostických a meracích nástrojov HR sa v posledných rokoch taktiež zmenili. 

  Moderný diagnostický nástroj by mal byť jednoduchý na používanie, online, vizuálne atraktívny a prispôsobený používaniu na mobilných zariadeniach.  Musí mať potrebné zabezpečenie dát a technickú podporu. Miesto toho, aby ponúkal štandardné hotové riešenia, mal by byť prispôsobený potrebám spoločnosti a cieľovej skupiny. A samozrejme byť nákladovo efektívny.

  Naplniť tieto očakávania predstavuje pre HR či poskytovateľov služieb neľahkú úlohu. Hovoríme totiž o potrebe zlepšovania užívateľskej skúsenosti. Ak vezmeme do úvahy fakt, že proces 360° spätnej väzby sa môže týkať viac ako 100 zamestnancov (zahŕňajúc hodnotených aj hodnotiteľov), percento zúčastnených a úspech projektu do veľkej miery závisí od skúsenosti s nástrojom, ktorý sa v procese využíva.

  Z našich skúseností možno takéto vysoké očakávania naplniť len ťažko, ak v procese využívame kombináciu niekoľkých nástrojov či poskytovateľov služieb. Nehovoriac o možnosti chybovosti či problémy s narábaním citlivých osobných údajov.

  360° spätná väzba vytvorená pre moderného užívateľa

  Aby sme dokázali naplniť tieto náročné požiadavky, vyvinuli sme v DEVELORE svoj vlastný integrovaný systém 360°spätnej väzby. Okrem toho, že predstavuje nový svieži vizuál, odráža sa v ňom naša 15-ročná skúsenosť s doručovaním projektov 360-stupňovej spätnej väzby pre našich klientov.

  Prispôsobený na mieru: Zhodnoťte, čo je pre vašu spoločnosť relevantné

  Jedným z našich najdôležitejších princípov je prispôsobovanie projektov na mieru. Pokiaľ ide o diagnostiku, neveríme na univerzálne riešenia. Z tohto dôvodu vždy prispôsobujeme dotazníky potrebám zákazníka. Veríme spoločnému tvoreniu. POkiaľ ide o revíziu a schválenie navrhovaného dotazníke a matice hodnotených a hodnotiteľov – miesto siahodlhej e-mailovej komunikácie sa snažíme o rýchlosť a pohodovosť. To všetko v rámci jedného integrovaného systému.

  Jednoduchý na používanie: Všetko je integrované v rámci jedného nástroja

  Násť na mieru robený systém zvláda nielen vytváranie dotazníkov ale aj celkovú komunikáciu s účastníkmi projektu. Rovnako je možné monitorovať status vyplňovania. Nové užívateľské rozhranie umožňuje účastníkom jednoduchú navigáciu a rýchle a pohodlné vyplňovanie dotazníkov. Vizualizácia výsledkov výborne podporuje ich interpretáciu a ďalšie spracovanie.

  Korektná interpretácia: Podporte celý proces s profesionálnymi konzultantmi

  Bez ohľadu na skvelé prispôsobenie na mieru, modernosť systémov či výstupných správ, ide len o nástroje. Súbor výstupných dát môže viesť k nedorozumeniam či dokonca vážnym dôsledkom, ak nebudú správne spracované a interpretované. S pomocou našich skúsených konzultantov sa však nástroj naozaj stáva atraktívnym a moderným rozvojovým nástrojom.

  Odoberajte náš newsletter

  Nenechajte si ujsť noviny z DEVELORU a buďte informovaní o najnovších trendoch v rozvoji a vzdelávaní.

   Súvisiace články