Pozývame Vás na otvorený tréning prezentačných zručností

Hoci typicky otvorené tréningy nerobievame, raz za čas je aj pre nás táto forma rozvoja zaujímavá. Každý rok sa rozhodneme pre niekoľko zaujímavých tém.

Dnes by sme Vás radi pozvali na otvorený tréning prezentačných zručností, ktorý sa uskutoční 23.-24.11.2016 v našich priestoroch na Krasovského 13 v Bratislave.

Počas týchto dvoch dní Vám pomôžeme zlepšiť Vaše zručnosti prípravy a realizácie presvedčivej a efektívnej prezentácie. Počas tréningu budete mať šancu vyskúšať si samotnú prezentáciu a získať spätnú väzbu na dôležité prvky prezentácie.

Prínos pre vás:

  • Zlepšenie schopnosti prípravy kľúčových odkazov a hlavnej myšlienky prezentácie
  • Spoznanie odporúčaní pre štruktúru a formu prezentácie
  • Zlepšenie v samotnej zručnosti prezentovať pred skupinou ľudí
  • Získanie tipov a trikov pre zlepšenie vašich prezentácií
  • Prezentovanie s dopadom (vedieť si definovať cieľ a spôsob ako ho naplniť)
  • Vysoko interaktívny prístup počas tréningu, ktorý rešpektuje rôzne štýly učenia jednotlivcov

Príprava pred tréningom:

  • Pripravte si na tréning 8-minútovú prezentáciu na tému podľa vašej voľby. Môže ísť o pracovnú tému, ktorú ste už prezentovali alebo ju budete prezentovať, prípadne o tému, ktorá vás zaujíma a je aj mimo pracovnej oblasti. Prezentáciu si doneste pripravenú vo formáte PowerPoint na USB kľúči.

Profesionálna prezentácia sa veľmi podobá flirtovaniu – na začiatku je snaha upútať pozornosť pomocou sebavyjadrenia a sebarealizácie. Naučíte sa, ako si získať a udržať pozornosť publika a ako predniesť prezentáciu, ktorá dokáže zmeniť myslenie a chovanie účastníkov.

Na upútanie záujmu máme niekoľko, na jeho udržanie asi desať minút. Ak chceme získať ďalších desať minút pozornosti, musíme zmeniť tému. To objasňuje, prečo väčšina prezentácií, ktoré sú presýtené dátami a grafmi, účastníkov nudí.

Pokiaľ je zlepšenie Vašich prezentácii pre vás cieľom a témou, prihláste sa na náš tréning tu.