Pridajte sa na tréning, kde sa bude čmárať

Vizuály odjakživa patrili do nášho sveta. Už v dávnej minulosti sme pomocou obrazov a symbolov prenášali vedomosť a zážitky na iných. A aj dnes, veľká časť nášho sveta komunikuje na nás cez vizuály. Všimnite si množstvo značení, ktoré za deň stretnete. Koľko z neho je písané a koľko je v reči symbolov?

Petra Lutterová, čerstvá držiteľka ocenenia Young Talent v ankete Lektor Roka je nositeľom témy vizualizácie u nás. A rozhodla sa odovzdať vám svoje know-how na otvorenom tréningu vizuálnych zručností 20. marca!

Podať informáciu jednoducho a zrozumiteľne je umenie (o tom aj na tréningu o prezentáciách s Kingou na jeseň).  Navyše, informácií je tak veľa a prichádzajú zo všetkých strán, že vedieť rozoznať dôležité od menej dôležitého je niekedy nemožné.

Vizualizácia a grafické zaznamenávanie sa kvôli tomu dostávajú čoraz viac do pozornosti. Vizualizovanie – aj pre vlastnú potrebu – má šancu zvýšiť vašu mieru porozumenia a zapamätania si (samozrejme, ak je potrebné pozornosť venovať iným zrakovým podnetom, tie majú prednosť).

Všimli ste si, že keď niekto začne robiť niečo zaujímavé, čoskoro to robia všetci naokolo? Vizualizovanie je nákazlivé. Hlavne vďaka tomu, že nepotrebujete nič, len papier a pero je možné vizualizáciu aplikovať kdekoľvek.

Všetky zasadačky zvyčajne majú flipchart alebo whiteboard stenu. Prečo ich nechať napokoji, keď ich môžete využiť ako pomôcku?

Pre viac informácií a registráciu na tréning kliknite sem.
Účasť je limitovaná na maximálne 8 osôb.


Príklady vizuálnych výstupov