Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

Všetky kontakty
Magazín  

Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Všetky služby

Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Prezrite si všetky zdroje
  Kontaktujte nás

V januári sme na tradičnej akcii Varenie s Develorom s klientmi pripravovali pochúťky pre dobrodruhov. Divoké mäso na pive, indické jedlo horských nosičov či bylinkový horský čaj mali navodiť atmosféru výprav. V súlade s príbehom prvého dobyvateľa Južného pólu Roalda Amundsena prišlo aj na obávané varenie psov, našťastie naši psi boli len z modelovacej hmoty a ostala z nich spomienka na príjemný večer.

varenie psy 2014  varenie psy 2 2014

 

Jedálniček nebol vybratý náhodne. Leadership inšpirovaný Amundsenom je náš nový program, ktorý sa netradičnou a interaktívnou formou venuje vybraným aspektom leadershipu. Jeho výhodou je práve flexibilita v nastavení a možnosť výberu špecifických tém podľa potrieb cieľovej skupiny, ktorým sa počas tréningu venujeme.

Keďže súčasný pracovný štýl sa veľkou mierou líši od toho, ako sme zvládali našu prácu pred niekoľkými rokmi, tradičné programy zamerané na manažment času už neposkytujú riešenie na nové podmienky. Preto sme inovovali aj náš klasický kurz manažmentu času, ktorý nájdete pod názvom Profesionálne manažovanie času a úloh. Program je založený na na metóde GTD – getting things done, vyvinutý americkým autorom Davidom Allenom. Ide o systém, ktorý je dostatočne flexibilný na to, aby reflektoval výzvy dnešného pracovného sveta a umožnil nám čas šetriť a nie míňať ho na manažovanie samotného systému.

Novej úpravy sa dočkala aj obľúbená Akadémia majstrov, program určený pre líniový manažment vo výrobných podnikoch. Reflektuje 2000 odvedených tréningových dní pre tímových lídrov, zmenových majstrov a manažérov strednej úrovne ako aj pracovné skúsenosti našich trénerov a konzultantov vo výrobnom odvetví. V nadväznosti na prvú časť Akadémie majstrov sme tak vypracovali pokračovanie programu 2 a 3 a výsledkom sú tri tréningové programy, ktoré na seba plynule nadväzujú. Obsahujú množstvo noviniek, ako sú moduly zamerané na úlohu lídra pri vytváraní bezpečného pracovného prostredia či projektový manažment s prvkami LEAN. Oveľa väčší dôraz sa kladie na aplikáciu znalostí v praxi. Zvýšili sme tiež aktívne zapojenie účastníkov, pripravili pre nich zážitok a aktívne zapojili do programu priamych nadriadených. Podrobnejší leták si budete môcť už onedlho pozrieť na našom webe.

 

Poraďte si s hybridnou prácou

Stiahnite si náš e-book plný overených tipov od expertov.
Zlepšite svoje fungovanie v hybridnom svete.