Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

  Všetky kontakty
  Magazín  

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje
    Kontaktujte nás

  Väčšinu roka trávime tým, že trénujeme, koučujeme, vedieme workshopy a pracovné diskusie s klientmi. Ako to vyzerá, keď to robíme pre seba?

  DEVELOR Development Days (DEVELOR dni rozvoja) sú novým názvom pre naše pravidelné januárové a júlové strategicko-rozvojové off-site stretnutia. So zmenou účasti po odchode našich českých kolegov prišla zmena názvu prišla zmena názvu a do istej miery aj zmena obsahu našich stretnutí.

  Svet okolo nás

  Program štvrtka a piatka bol nadmieru naplnený, no nám to vôbec neprekážalo. Keďže sa vidíme len niekoľkokrát do roka v takej hojnej zostave, užili sme si to, hoci vo štvrtok sme potiahli pracovnú časť debát  viac než 10 hodín.

  Kľúčovým bodom programu prvého dňa bolo strategické zladenie sa. Považovali sme ho kritické s ohľadom na trendy, ktoré hýbu svetom a aj našim biznisom. Výrazne rezonovali otázky “Ako potreba inklúzie bude ovplyvňovať vzdelávanie a rozvoj?” a “Čo budú zručnosti budúcnosti?” Zamýšľali sme sa aj nad tým, ako formy rozvoja ľudí budú reflektovať meniacu sa realitu sveta.

  Inovácie

  Tretinu času sme strávili nad inováciami, ktoré sú našou srdcovkou a kľúčovým pilierom stratégie firmy. Koncom roka 2019 sme obohatili naše portfólio o niekoľko riešení, ako napríklad Happy at Work, Lumina Learning, Urban Gaming či VUCA Challenge.

  Taktiež sme rozbehli prácu na novom gamifikovanom príbehovom programe pre rozvoj leadershipu v komplexnom prostredí. Pôjde o formát podobný obľúbenému tréningu Leadership inšpirovaný Amundsenom. V oboch kľúčovú úlohu zohráva prepracovanosť príbehu, schopnosť vtiahnuť účastníkov do deja a vysoká miera interaktivity, samozrejme všetko s účelom maximalizácie dopadu na učenie a zručnosti účastníkov. Vývoj takejto novinky netrvá mesiac či dva. U Amundsena celková doba vývoja od zrodu myšlienky po finálny vyšperkovaný koncový produkt trvala viac než 18 mesiacov. Veríme, že tentokrát vývojový cyklus skrátime a budeme vám schopní plnohodnotný program Nového leadershipu demonštrovať na jeseň 2020 počas plánovanej kávy.

  Inovácie nás bavia!

  Retrospektíva aj pohľad do budúcna

  Veľmi výživnou a obohacujúcou časťou programu boli retrospektívy jednotlivých členov tímu. Mali sme možnosť konečne všetci navzájom vidieť, čo kto trénoval, čo nové sa v roku 2019 naučil. A aby sme neostali len pri obzeraní sa do minulosti, zodpovedali sme si aj to, akému rozvoju sa ten ktorý tréner či konzultant chce venovať.

  Takmer dve hodiny sme strávili nad spoločným plánovaním podujatí pre rok 2020. Naše kávy a otvorené tréningy sú dôležitou súčasťou každého roka z pohľadu marketingu a predstavenia zaujímavých inovácií. Tento rok sme si pre vás pripravili obzvlášť bohatú dávku podujatí. Zverejníme ich čoskoro aj tu na webe a prostredníctvom nášho Learning Club Newslettra.

  Už teraz sa tešíme na letné DDD. Dovtedy však určite ešte pár noviniek prinesieme. A veríme, že sa predtým s vami stretneme či už na káve, otvorenom tréningu, biznis meetingu alebo priamo počas tréningu pre vás.

   

  Autor: Marek Lutz, konzultant, tréner

  Poraďte si s hybridnou prácou

  Stiahnite si náš e-book plný overených tipov od expertov.
  Zlepšite svoje fungovanie v hybridnom svete.

   Súvisiace články