fbpx

Referencie

Počas vyše 20-ročnej histórie značky DEVELOR sme mali tú česť spolupracovať s množstvom spoločností pri dosahovaní zlepšenia v oblasti vedenia ľudí, predaja a zákazníckej starostlivosti, maximalizácie potenciálu zamestnancov a zlepšovaní organizačnej efektivity. Ďakujeme všetkým za dôveru a skvelé spoločné projekty.

NAŠI KLIENTI

ŠPECIÁLNE PROJEKTY

POVEDALI O NÁS

 • Prvú skúsenosť so spoločnosťou Develor som mala pri organizovaní firemného stretnutia Schneider Electric, ktorého hlavnou myšlienkou bolo podporiť tímovú súdržnosť. Na základe popisu potrieb našej spoločnosti a našich očakávaní, spoločnosť Develor navrhla Osobnostnú farebnú typológiu Insights, ktorá bola obsahovo,  organizačne a jazykovo (kvôli cudzincom) pripravené presne podľa našich potrieb, počtu účastníkov a možnostiam lokality, v ktorom sa firemné stretnutie konalo. Tréning Insights viedli tréneri Kinga Novotná, Milan Zekucia, Martina Georgievová, Vladimír Rýpal a Dana Nemčická, ktorí dokázali účastníkov zaujať a inšpirovať k pochopeniu samého seba a svojich kolegov. Po skončení firemného stretnutia som obdržala pozitívnu spätnú väzbu nielen od zamestnancov, ale aj od manažmentu našej spoločnosti. Spoločnosť Develor navrhla aj druhú časť programu, ktorou bola outdoorová aktivita, ktorá bola takisto spracovaná na veľmi kvalitnej úrovni. Po prvej pozitívnej skúsenosti som oslovila spoločnosť Develor aj pri zabezpečení školenia Prezentačných zručností pre vybraných zamestnancov, ktorí prezentujú pred externým publikom. Školiteľkou tohto školenia bola pani Martina Georgievová, ktorá dokáže pútavou formou spojiť teoretickú časť s praxou. Oceňujem jej profesionalitu a čas už pri samotnej príprave školenia, samozrejme realizáciu a jej okamžitú spätnú väzbu pre účastníkov počas praktických cvičení. Hodnotenie účastníkov tohto školenia mi opäť potvrdilo, že v prípade ďalšieho rozvoja našich zamestnancov sa rada obrátim aj v budúcnosti s dôverou na spoločnosť Develor.

  Ing. Monika Kraváriková - riaditeľka ľudských zdrojov, Schneider Electric Slovakia

 • allianzKomplexný rozvojový program od spoločnosti Develor Slovakia pre operátorov call centra mal pozitívny vplyv na zvýšenie kvality poskytovaných služieb a výrazne podporil predajné zručnosti našich operátorov. Tréningy "ušité priamo na mieru" našim operátorom boli odrazom konkrétnych skúseností trénerov spoločnosti Develor Slovakia v oblasti poisťovníctva a telefonického predaja i servisu. Ich tréningové a koučingové služby budeme radi využívať i naďalej.

  Žaneta Križanová, Riaditeľka odboru Allianz Direct, Allianz - Slovenská poisťovňa
 • coop jednotaV roku 2008 sme v spolupráci so spoločnosťou DEVELOR vytvorili a zrealizovali tréningový program pre cieľovú skupinu manažérov nákupu kľúčovo zameraný na podporu interpersonálnej efektivity a vyjednávacích zručností. Koncepcia rozvojového systému INSIGHTS nám umožnila efektívne nasmerovať pragmatické tréningové aktivity na podporu a rozvoj požadovaných zručností a spôsobilostí  s dôrazom na individualitu jednotlivých účastníkov. Profesionálny prozákaznícky prístup a kvalifikovaný lektor so skúsenosťami v oblasti FMCG boli ďalšími atribútmi, ktoré prispeli k našej spokojnosti a úspešnosti tréningového programu. Ďakujeme a budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu.

  Lucia Špinerová, Riaditeľka HR - COOP Jednota Slovensko
 • isk_logoV roku 2013 sme sa na základe pozitívnej skúsenosti  so spoločnosťou DEVELOR v Maďarsku a po diskusiách s generálnym manažérom a HR manažérom skupiny na Slovensku rozhodli začať spoluprácu v oblasti rozvoja a vzdelávania našich zamestnancov. Počas našej dvojročnej spolupráce sme realizovali dva kľúčové projekty - sériu workshopov “Safety Attitude“ pre našich vedúcich stavieb a talentový rozvojový program “Leadership Academy.“ Safety Attitude Program vnímame ako jedinečnú cestu, ktorou sa nám podarilo doplniť tému bezpečnosti pri práci o formovanie postoja voči bezpečnosti. V našom sektore čelíme silnému tlaku na kvalitu a rýchlosť, a zároveň vnímame bezpečnosť našich zamestnancov a dodávateľov ako prioritu spoločnosti COLAS. Safety Attitude workshopy pomohli našim ľuďom pozrieť sa na bezpečnosť nielen z pohľadu zákonnej povinnosti, ale aj z hľadiska toho, ako môžu oni sami ovplyvniť a zlepšiť svoj vlastný postoj k bezpečnej práci. Programom Leadership Academy sme v dvoch ročníkoch (2014 a 2015) sprostredkovali potenciálnym kľúčovým zamestnancom spoločnosti znalosti a zručnosti, ktoré vnímame ako dôležité pre ich budúci rast v spoločnosti. Vďaka flexibilite a interaktívnosti jednotlivých blokov rozvoja, poradenskej podpore trénerov a konzultantov DEVELOR a možnosti upraviť celý program v spolupráci s naším HR oddelením pod vedením pani Sarvašovej a pani Pancákovej, bol tento program vnímaný ako jeden z najpozitívnejších projektov v rozvoji zručností. Okrem týchto programov sme realizovali rozvoj prezentačných zručností pre manažérsky tím. Spoluprácu s DEVELOR vnímame pozitívne a môžeme odporučiť ich služby a prístup ostatným spoločnostiam na Slovensku. Ako najväčšiu výhodu DEVELOR vnímame ich schopnosť pretaviť naše požiadavky do kvalitného vzdelávacieho programu, a zároveň držať pozornosť a dôraz na firemné priority a biznis ciele. Kvetoslava Sarvašová, riaditeľka ĽZ, Inžinierske stavby
 • SES TimaceSo spoločnosťou DEVELOR sme začali spolupracovať v tomto roku na firemnom programe zlepšovania manažérskych schopností majstrov vo výrobe prostredníctvom Akadémie majstrov. Úloha týchto líniových manažérov je pre našu spoločnosť nenahraditeľná, pretože od ich motivácie a miery stotožnenia sa s firemnými cieľmi závisí či budeme mať dostatok spokojných a stabilizovaných zamestnancov vo výrobe, ktorí nám pomôžu naplniť naše rozvojové ciele. Vzhľadom na vysoké hodnotenie absolvovaného programu majstrami, sme sa rozhodli obdobné vzdelávanie poskytnúť aj ich nadriadeným- vedúcim výrobných prevádzok. A opäť sme oslovili DEVELOR, pretože sme boli maximálne spokojní s ich proaktívnym prístupom a schopnosťou pripraviť program na podmienky našej výrobnej spoločnosti. Oceňujeme tiež profesionálny výkon trénera a jeho záujem vytvoriť priestor pre diskusiu manažérov rôznych úrovní riadenia.

  Miroslava Takácsová, Vedúca sekcie Získavanie a rozvoj ĽZ, SES Tlmače
 • SonyDevelor s nami spolupracuje na tréningových programoch pre našich zamestnancov v rámci podpory kultúrnej zmeny v celom regióne Strednej Európy. Od začiatku s nami spolupracovali na dizajne aj realizácii, kde preukázali profesionalitu, inovatívny prístup a vysokú kvalitu tréningových zručností. Angažovali sme ich tiež do viacerých team-buildingových podujatí, ktoré nám pomohli pri budovaní dobrého tímového ducha medzi našimi zamestnancami. Po každom podujatí sme dostali od našich zamestnancov veľmi pozitívnu spätnú väzbu. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu v budúcnosti.

  Katarína Jablonská, HR Manager, SONY Česká a Slovenská republika

Zaujíma vás viac?

 

Napíšte nám a do 24 hodín sa vám ozveme

Meno a priezvisko (povinné)

Email (povinné)

Predmet správy

Text správy

Zadajte uvedený kód:Odoslaním súhlasíte so spracovaním uvedených osobných údajov spoločnosťou DEVELOR Slovakia s.r.o. pre účely reagovania na vašu požiadavku. Všeobecné zásady ochrany osobných údajov nájdete na tejto stránke.


Alebo nám priamo zavolajte.

+421 (0) 2 4569 2988

Na tomto čísle nás zastihnete počas pracovných dní určite medzi 9:00 – 16:00.

Ak náhodou nie, určite sa vám ozveme späť, prípadne nám napíšte správu cez formulár vedľa.