fbpx

Referencie

Počas vyše 20-ročnej histórie značky DEVELOR sme mali tú česť spolupracovať s množstvom spoločností pri dosahovaní zlepšenia v oblasti vedenia ľudí, predaja a zákazníckej starostlivosti, maximalizácie potenciálu zamestnancov a zlepšovaní organizačnej efektivity. Ďakujeme všetkým za dôveru a skvelé spoločné projekty.

NAŠI KLIENTI

ŠPECIÁLNE PROJEKTY

POVEDALI O NÁS

 • logo pabkPomerne dlho sme na trhu hľadali rozvojovú aktivitu, ktorá spĺňa naše očakávania: komplexnosť v téme Leadership a manažérske zručnosti spolu s vysokou mierou atraktivity, ktorá napomáha účastníkom pri zvnútornení naučeného a prenose do bežnej manažérskej praxe. Našli sme ju v podobe aktivity "Leadership inšpirovaný Amundsenom" od spoločnosti Develor Slovakia. V priebehu posledných 2 rokov (2013-2015) absolvovalo tento interaktívny tréning 60 manažérov z Poštovej banky a jej dcérskych spoločností (väčšinou na úrovni stredného manažmentu, menšia bola skupina top manažmentu). Aj s odstupom času konštatujeme, že absolvovanie tejto rozvojovej aktivity malo viditeľné pozitívne efekty na našich manažérov, ktorí sa snažia aplikovať naučené do práce so svojimi ľuďmi a tímami. [...] Ďakujeme spoločnosti Develor Slovakia, predovšetkým výborným lektorkám (Martine Georgievovej, Kinge Novotnej, Jane Sabajovej), pretože aj vďaka ich profesionálnemu prístupu sa podarilo dosiahnuť to, čo sme od tohto rozvoja čakali.

  Michaela Bubelíniová, Vedúca oddelenia vzdelávania a rozvoja - Poštová banka
 • coop jednotaV roku 2008 sme v spolupráci so spoločnosťou DEVELOR vytvorili a zrealizovali tréningový program pre cieľovú skupinu manažérov nákupu kľúčovo zameraný na podporu interpersonálnej efektivity a vyjednávacích zručností. Koncepcia rozvojového systému INSIGHTS nám umožnila efektívne nasmerovať pragmatické tréningové aktivity na podporu a rozvoj požadovaných zručností a spôsobilostí  s dôrazom na individualitu jednotlivých účastníkov. Profesionálny prozákaznícky prístup a kvalifikovaný lektor so skúsenosťami v oblasti FMCG boli ďalšími atribútmi, ktoré prispeli k našej spokojnosti a úspešnosti tréningového programu. Ďakujeme a budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu.

  Lucia Špinerová, Riaditeľka HR - COOP Jednota Slovensko
 • confalSo spoločnosťou Develor spolupracujeme od roku 2010. Cieľom nadviazania vzájomnej spolupráce bolo výrazne podporiť akcieschopnosť tímu Confal, a.s., okrem iného aj prostredníctvom zmeny systému výkonovej motivácie pracovníkov. Tréneri a konzultanti Develor sa v rámci realizácie projektu primárne zamerali na prenastavenie systému odmeňovania, zmeny v organizačnej štruktúre, ktoré zahrňovali aj úpravy právomocí a náplní práce, navrhli nové štandardy riadenia projektov. V súvislosti so zavedením týchto zmien bolo potrebné názorným spôsobom zmerať, aký dopad má projekt na chod firmy najmä v oblasti tímovej spolupráce. Konzultanti Develoru navrhli ako efektívnu možnost' merania tímové sociomapovanie, kedy na atraktívnej mape jednotlivci z vedenia tímu vedeli za pomoci konzultantov interpretovať súdržnosť tímu, frekvenciu a kvalitu komunikácie a existujúce vzájomné interakcie. Hlbšou analýzou máp bolo následne možné posúdiť vplyv realizovaných zmien počas trvania projektu zároveň identifikovať priestor na potrebné ďalšie zmeny a zlepšenie. Všetci zúčastnení výsledky a samotné tímové sociomapovanie prijali pozitívne a otvorene, mnohé veci, ktoré sme dovtedy neboli schopní pomenovať a iniciovať k nim vzájomnú výmenu názorov, sme vďaka názorným mapám nášho kolektívu vedeli konštruktívne prediskutovať. Zvolenú metódu považujeme za veľmi šťastné riešenie a v budúcnosti plánujeme zrealizovať takéto Sociomapovanie znova.

  Michal Škriečka, obchodno-finančný riaditeľ - Confal
 • EdenredEdenred s Develorom spolupracuje od júna 2010 na rozvoji manažment tímu. Develor sme si vybrali na základe odborných znalostí a profesionálneho prístupu, ale najmä vďaka tomu, že dokázali dobre načúvať našim potrebám a adaptovať svoje riešenia na špecifiká našej spoločnosti. Mal som už dobré skúsenosti z programu Insights do tímovej efektivity z inej krajiny, ale spoločnosť Develor Slovakia dokázala prispôsobiť svoje riešenia a tréningy potrebám našej organizácie a pomohli nám zvládnuť rozmanité organizačné výzvy. V roku 2011 sme v spolupráci s Develorom realizovali tréningový program pre manažérov. Implementovali sme 360° spätnú väzbu, ktorá nám pomohla zadefinovať priority, vytýčiť jednotlivé rozvojové potreby manažérov a pomôcť im vystavať individuálne rozvojové programy. Paralelne s týmto procesom Develor v roku 2011 realizoval tréning predaja pre náš sales tím a tréning koučingu pre sales manažérov. V minulosti sme často realizovali rôzne typy tréningov predaja, ktoré však mali len slabé výstupy a slabú následnú implementáciu akčných plánov.  S prístupom, ktorý sa nezameriava len na sales tréning ale aj na špeciálny tréning pre sales manažérov, je založený na obsahu sales tréningu pre predajcov v teréne a na technike spätnej väzby, cíti tím predajcov väčšiu podporu a vidí konzistentnosť medzi tréningovým plánom a pravidelnými stretnutiami s manažérmi, kde dostávajú spätnú väzbu, Sales manažéri sa zároveň naučili ako realizovať debríf so sales tímom po predajnej návšteve a ako podporovať výkon sales tímu. Develor ukázal, že má veľkú kapacitu podporovať organizáciu na úrovni manažmentu aj predaja. Eric de Ladoucette, Generálny manažér - Edenred
 • Samsung ElectronicsSo spoločnosťou DEVELOR spolupracujeme od roku 2013 na rozvoji komunikačných zručností a vzájomnej spolupráce v rámci našich tímov s využitím metodológie Insights Discovery. Po dobu spolupráce môžeme oceniť flexibilitu a dostupnosť DEVELOR trénerov a konzultantov, vďaka čomu vždy dokázali zabezpečiť naše špecifické požiadavky na formát a obsah tréningov a zároveň zachovať štandardnú kvalitu naprieč všetkými oddeleniami, s ktorými sme pracovali. Samozrejme, vo veľkej miere oceňujeme práve metodológiu Insights Discovery, ktorú DEVELOR reprezentuje v rámci svojej medzinárodnej siete. Je to skvelý nástroj pre sebapoznanie a zlepšenie spolupráce, ktorý v kombinácii s dobrým lektorom prináša veľkú pridanú hodnotu našej firme. Sme radi, že môžeme odporučiť spoluprácu s DEVELOR.

  Marcela Sčasná, HR manažér, SAMSUNG Electronics Europe Logistics B.V.
 • OpaviaKľúčovým oddelením našej spoločnosti je predaj a väčšina našich zamestnancov už prešla rôznymi druhmi školení na predajné zručnosti, time-management, soft-skills atd. Preto ani nebolo jednoduché zostaviť tréningový program, ktorý by našich predajcov ale aj manažérov zaujal a bol pre nich prínosom. Spoločnosť Develor nám na začiatku roka 2007 ponúkla spoluprácu a na základe zistených potrieb nám „ušila tréningový program na mieru“. Ich konkurenčou výhodou je profesionalita a hlavne osobnostná zrelosť trénera, ktorý dokázal ľudí zaujať príkladmi z praxe. Keďže samotný tréner sám pôsobil niekoľko rokov v prostredí FMCG, mohol tak adekvátne zodpovedať na všetky konkrétne otázky i situácie, s ktorými sa naši obchodníci denne stretávajú. Zamestnanci si jednotlivé tréningy pochvaľovali a ocenili jednak kvalitu tréningov ako aj facilitáciu trenéra, ktorý sa dokázal stotožniť s ich rolou. Zaujímavý a prínosný bol tréning osobnostnej typológie, ktorý prispel k zlepšeniu komunikácie na jednotlivých úrovniach spoločnosti. Spoločnosť Develor radi využijeme aj v budúcnosti, pri realizovani našich tréningových potrieb.

  Silvia Flaugnattiová, HR Manager - Opavia Lu / Kraft Foods

Zaujíma vás viac?

 

Napíšte nám a do 24 hodín sa vám ozveme

Meno a priezvisko (povinné)

Email (povinné)

Predmet správy

Text správy

Zadajte uvedený kód:Odoslaním súhlasíte so spracovaním uvedených osobných údajov spoločnosťou DEVELOR Slovakia s.r.o. pre účely reagovania na vašu požiadavku. Všeobecné zásady ochrany osobných údajov nájdete na tejto stránke.


Alebo nám priamo zavolajte.

+421 (0) 2 4569 2988

Na tomto čísle nás zastihnete počas pracovných dní určite medzi 9:00 – 16:00.

Ak náhodou nie, určite sa vám ozveme späť, prípadne nám napíšte správu cez formulár vedľa.