fbpx

Kto sme

Robíme svet lepším.

Naša charakteristika

DEVELOR je jednou z najrýchlejšie rastúcich medzinárodných organizácií poskytujúcich konzultačné a tréningové služby. Máme 25-rokov histórie na trhu a fungujeme v 16 krajinách. Počas našej histórie sme realizovali komplexné merateľné rozvojové projekty vo viac než 30 krajinách sveta, od Španielska po Azerbajdžan, od Poľska po Stredný východ.

Zlepšujeme ľudské, organizačné a procesné elementy, ktoré vedú k zmene a lepším výsledkom. Naše zameranie je na ĽUDSKÝ ELEMENT​ – či už je to pri budovaní zákazníckej skúsenosti, rozvoja angažovanosti, práce s lídrami, talentmi, predajcami alebo celou organizáciou.

Rozvíjame lídrov, zlepšujeme predaj, podporujeme talenty a zefektívňujeme organizácie.

Sme špecialisti v oblasti Zákazníckej skúsenosti (Customer Experience) a Skúsenosti zamestnanca (Employee Experience). 

Náš prísľub

 

Zapamätateľné učenie.

Realizovateľná zmena.

Merateľné výsledky.

 

Zistite viac

Naše hodnoty

EXCELENTNOSŤ

Dokonalosť prichádza vždy zvnútra. Každý kompromis na úkor kvality prináša ďalší kompromis. Vždy urobíme krok naviac, aby sme dosiahli dokonalosť, pretože je to faktor, ktorý nás môže odlíšiť a urobiť našich zákazníkov obzvlášť úspešnými.

DISCIPLÍNA

Dodržujeme sľuby a záväzky, ktoré dáme svojim klientom a kolegom. Kým sa klientovi k niečomu zaviažeme, úprimne komunikujeme, čo sme a nie sme schopní zabezpečiť.

VZDELÁVANIE A ROZVOJ

Viac než neustále zlepšovanie nášho know-how, systematicky rozvíjame a dizajnujeme správanie, ktoré prináša biznis výsledky našim zákazníkom.

VÝKON

Na mysli máme konečný výsledok a vždy sa usilujeme ho dosiahnuť. V každom projekte, na ktorom pracujeme, investujeme mnoho energie do pochopenia kľúčových faktorov úspechu. Keď vytvárame alebo realizujeme riešenie pre klientov, vždy myslíme na výkon.

REŠPEKT A PARTNERSTVO

Či už ide o našich kolegov, partnerov či klientov, vždy hľadáme dlhodobé, etické a férové partnerstvo, ktoré je založené na hlbokom rešpekte ostatných kultúr, myšlienok a osobných rozmanitostí. Rešpekt voči ostatným je základom DEVELOR komunity.

Myslíme na výkon a rozširujeme učenie.

Naša filozofia rozvoja je postavená na dvoch prístupoch: Think Performance (Myslíme na výkon) a Extended Learning (Rozšírené učenie). Vďaka nášmu pohľadu na vzdelávanie a rozvoj dokážeme našim klientom prinášať skutočný na správanie ľudí a výsledky organizácie.

Think Performance

Koncept Develoru Think Performance je založený na Kirkpatrickovej metodológii. Zatiaľ čo väčšina profesionálov vníma Kirkpatrickov 4-úrovňový model ako nástroj merania, DEVELOR (s certifikovanými Kirkpatrick konzultantami) ho využíva aj ako nástroj na plánovanie.

Zistite viac

Rozšírené učenie

“Tréning nie je samostatná aktivita, ale celý proces” – k dôležitosti Brinkerhoffovej štúdie sa prikláňa stále viac organizácií. Efekt osobného rozvoja veľmi závisí od toho, čo sa deje pred a po tréningu. Koncept x-learning od Develoru je spôsob, ako rozšíriť vzdelávanie z pohľadu času aj hĺbky.

Zistite viac

Naše služby

KONZULTING – pomáhame definovať výstupy, ktoré manažment očakáva a podľa toho pripravujeme riešenia. Pomáhame zladiť súvisiace procesy a systémy tak, aby podporili a upevnili očakávanú zmenu.

DIAGNOSTIKA – prostredníctvom overených, svetovo uznávaných diagnostických nástrojov môžeme identifikovať kľúčové oblasti rozvoja a pomáhame ich zlepšovať.

TRÉNINGY – naše tréningy získavajú vysoké hodnotenia od účastníkov vďaka svojej praktickosti, interaktivite a kvalitnej lektorskej práci. Pripravujeme účastníkov na najdôležitejšie fázy rozvoja, t.j. na následné využitie nových poznatkov a zručností v práci a zmena návykov.

KOUČING – poskytujeme osobnú podporu a vedenie v procese osobnej zmeny postojov a návykov, ktoré sú spojené s každým reálnym rozvojovým projektom.

Spoznajte naše portfólio

Máme vášeň pre rozvoj.

Nadšenie pre rozvoj a vzdelávanie je to, čo nás spája. Či už je to konzultant, tréner alebo back-office, či sme na Slovensku, Slovinsku či v Maďarsku, všetci veríme v neustále zlepšovanie seba a iných.

Náš tím

V prvej línii sa stretnete s trénermi, koučmi a konzultantmi, ktorí vedia čo robia a dokážu sa skvele zastúpiť. Zložité projekty aj jednoduché tréningy s vami efektívne nadizajnujú a riadia naši konzultanti rozvoja. A celé to na pozadí podporuje stabilný back-office.

Globálna sieť

DEVELOR je najrýchlejšie rastúca vedomostná sieť v regióne EMEA

Sieť Develoru je ideálnym partnerom pre spoločnosti, ktoré operujú v rôznych krajinách v regióne EMEA a chcú realizovať jednotný systém rozvoja lídrov, predajcov a talentov alebo poradenstvo v oblasti predaja a HR, a to vo vysokej kvalite, s top trénermi a konzultantmi, v lokálnom jazyku a reflektujúc špecifické požiadavky jednotlivých krajín. Viac ako 100 exkluzívnych expertov z Develoru realizuje naše služby vo viac ako 30-tich krajinách.

DEVELOR poskytuje každoročne služby pre asi 300 klientov, väčšinou ide o firmy TOP200 s vysokým indexom retencie. Ročne realizujeme približne 20 projektov pokrývajúcich niekoľko krajín súčasne, s využitím centrálneho know-how.

Výhodami našej medzinárodnej siete je:

  • Kapacita realizovať programy lokálnymi profesionálmi vo viac ako 30-tich krajinách
  • Centrálny manažment projektov a klientov v prípade nadnárodných projektov prostredníctvom Develor International
  • Lokálna starostlivosť o zákazníkov a tréneri hovoriaci miestnym jazykom
  • Odborné skúsenosti v implementácii klientovho know-how a jeho prispôsobení na miestne podmienky
  • Kontinuálna profesionálna podpora pre trénerov v jednotlivých krajinách zahrnutých v nadnárodných projektoch
  • Role integrátora trénerov v prípade, že sa na projekte zúčastňuje iný dodávateľ alebo interní tréneri klienta

DEVELOR má pobočky v 16-tich krajinách regiónu EMEA: Azerbajdžan,  Bulharsko, Česká republikaGruzínsko, Chorvátsko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Srbsko,  Španielsko a Ukrajina.

V krajinách Beneluxu (Holandsko, Belgicko, Luxembursko) je našim strategickým partnerom Kenneth Smit, tréningová spoločnosť s vedúcim postavením na trhu, sídliaca v Eindhovene.

Ďalšie veľké projekty doručujú naši konzultanti a strategickí partneri vo Veľkej Británii, Francúzsku, Taliansku, PortugalskuGrécku, Macedónsku, Čiernej hore, Bosne a HercegovineŠkandinávii, Pobaltských krajinách, Rusku, Egypte a Indii.

DEVELOR International

Celú sieť spája naše centrum expertízy – DEVELOR International. Tento podporný tím zabezpečuje efektívny chod a zladenie partnerstva medzi DEVELOR krajinami.

Spoznajme sa!

Napíšte nám a dohodime si termín.

Meno a priezvisko (povinné)

Email (povinné)

Mobil

Predmet správy

Text správyOdoslaním súhlasíte so spracovaním uvedených osobných údajov spoločnosťou DEVELOR Slovakia s.r.o. pre účely reagovania na vašu požiadavku. Všeobecné zásady ochrany osobných údajov nájdete na tejto stránke.


Alebo nám zavolajte.

+421 (0) 2 4569 2988

Na tomto čísle nás zastihnete počas pracovných dní medzi 9:00 – 16:00.

Ak náhodou nie, určite sa vám ozveme späť, prípadne nám napíšte správu cez formulár vedľa.