Sieť Develoru

DEVELOR je najrýchlejšie rastúca vedomostná sieť v regióne EMEA

Sieť Develoru je ideálnym partnerom pre spoločnosti, ktoré operujú v rôznych krajinách v regióne EMEA a chcú realizovať jednotný systém rozvoja lídrov, predajcov a talentov alebo poradenstvo v oblasti predaja a HR, a to vo vysokej kvalite, s top trénermi a konzultantmi, v lokálnom jazyku a refektujúc špecifické požiadavky jednotlivých krajín. Viac ako 100 exkluzívnych expertov z Develoru realizuje naše služby vo viac ako 30-tich krajinách.

DEVELOR poskytuje každoročne služby pre asi 300 klientov, väčšinou ide o firmy TOP200 s vysokým indexom retencie. V rokoch 2016 a 2017 sa realizuje viac ako 25 medzinárodných projektov, ktoré zahrnujú niekoľko krajín a využívajú pri tom centrálne know-how.

Prečo DEVELOR?

  • Kapacita doručenia programov lokálnymi profesionálmi vo viac ako 30-tich krajinách
  • Centrálny manažment projektov a klientov v prípade nadnárodných projektov prostredníctvom Develor International
  • Lokálna starostlivosť o zákazníkov a tréneri hovoriaci miestnym jazykom
  • Odborné skúsenosti v implementácii klientovho know-how a jeho prispôsobení na miestne podmienky
  • Kontinuálna profesionálna podpora pre trénerov v jednotlivých krajinách zahrnutých v nadnárodných projektoch
  • Role integrátora trénerov v prípade, že sa na projekte zúčastňuje iný dodávateľ alebo interní tréneri klienta

DEVELOR má pobočky v 16-tich krajinách regiónu EMEA: Azerbajdžan,  Bulharsko, Česká republikaGruzínsko, Chorvátsko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Srbsko,  Španielsko a Ukrajina.

Vkrajinách Beneluxu (Holandsko, Belgicko, Luxembursko) je našim strategickým partnerom Kenneth Smit, tréningová spoločnosť s vedúcim postavením na trhu, sídliaca v Eindhovene.

Ďalšie veľké projekty doručujú naši konzultanti a strategickí partneri vo Veľkej Británii, Francúzsku, Taliansku, PortugalskuGrécku, Macedónsku, Čiernej hore, Bosne a HercegovineŠkandinávii, Pobaltských krajinách, Rusku, Egypte a Indii.