fbpx

Náš prísľub

S DEVELORom je učenie zapamätateľné

Už viac ako 25 rokov čelíme skúsenostiam, že zamestnanci firiem majú nízke očakávania od tréningov. Považujú ich za nevyhnutnosť, ktorá sa odohráva v tréningovej miestnosti. Aj keď prichádzajú výborní tréneri so zaujímavými a užitočnými teóriami, nové skúsenosti z tréningu sú obvykle zmetené zo stola spolu so zhonom nasledujúcich pracovných dní.

DEVELOR sa zaväzuje prekonať očakávania účastníkov a snaží sa zmeniť prístup, zručnosti a správanie účastníkov. Využívame zážitkové cvičenia, situačné cvičenia blízke reálnej praxi účastníkov, počítačové simulácie, koučing a netradičné učebné metódy a meníme tak rytmus tréningu. Účastníci pracujú počas tréningu v tímoch, napríklad aj pri bazéne (ak je to možné), hodnotia sa, hlasujú a nastavujú si svoje vlastné ciele a záväzky do budúcnosti. Vďaka tejto kombinácii je zážitok z tréningu silný, zapamätateľný a nové vedomosti a zručnosti aplikovateľné.


S DEVELORom je zmena uskutočniteľná

Brinkerhoffova štúdia dokazuje, že pri “klasickom” poňatí tréningu 85% z účastníkov nedokáže využiť novonadobudnuté zručnosti z tréningu a zmeniť svoje zabehané správanie v práci. To znamená, že 10 z 12-tich účastníkov klasického školenia je tam zbytočne. Tento šokujúci fakt musí ležať v žalúdku biznis lídrov aj profesionálov z oblasti HR.

Develor prichádza s riešením x-learning koncept, ktorý rozširuje tréning čo do času a hĺbky a to pomocou dôkladnej prípravy, ktorá ovplyvňuje motiváciu účastníkov a akčných krokov nasledujúcich po tréningu, čo ich pripravuje na zmenu v správaní. Čo je však najdôležitejšie, vkladáme mnohonásobne viac úsilia do podpory aplikácie získaných zručností pomocou rôznych on-line či tradičných nástrojov, interných systémov, procesov a podporných aktivít, pretože pocit zlepšovania sa je najlepšou možnou motiváciou k zmene.

Najväčšou výzvou, ktorú je potrebné riešiť, je “bariéra medzi viem a robím” (vedomosť kontra implementácia).

 Tu sú 4 kroky metódy, ktorú využívame na to, aby nastala zmena v správaní:

  1. Definovanie „kľúčových správaní”, ktoré majú strategický význam v súlade s cieľmi spoločnosti
  2. Manažovanie počiatočnej rezistencie účastníkov, ktorá ich otvorí voči zmene
  3. Prekonanie bariéry viem-robím s pomocou konceptu x-learning©
  4. Meranie zmeny správania a rastu KPI, aby sa vytvorila “Dôkazová reťaz” v súvislosti s návratnosťou očakávaní

S DEVELOROM sú výsledky merateľné

Mnoho spoločností vyhlasuje, že ich najväčším kapitálom sú ich ľudia. Keď však nastanú horšie časy, prvý rozpočet, ktorý sa bez zaváhania kráti, je rozpočet na vzdelávanie.  Odoberú sa tak zdroje na rozvoj ľudského kapitálu, pretože spoločnosti nevnímajú, že rozvoj ich ľudí je rozhodujúcim faktorom. Väčšine top manažérov tento rozpor asi nevadí.

 

graf results measurable

DEVELOR toto status quo spochybňuje. Veríme, že jediným meradlom akejkoľvek rozvojovej intervencie je to, aby prispela k biznis výsledkom. Veríme, že všetky tréningy a ďalšie súvisiace aktivity musia jasne preukázať ako a v akej miere prispejú k výsledkom spoločnosti.

Spoznajme sa!

Napíšte nám a dohodime si termín.

Meno a priezvisko (povinné)

Email (povinné)

Mobil

Predmet správy

Text správyOdoslaním súhlasíte so spracovaním uvedených osobných údajov spoločnosťou DEVELOR Slovakia s.r.o. pre účely reagovania na vašu požiadavku. Všeobecné zásady ochrany osobných údajov nájdete na tejto stránke.


Alebo nám zavolajte.

+421 (0) 2 4569 2988

Na tomto čísle nás zastihnete počas pracovných dní medzi 9:00 – 16:00.

Ak náhodou nie, určite sa vám ozveme späť, prípadne nám napíšte správu cez formulár vedľa.