Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

  Všetky kontakty
  Magazín  

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje
    Kontaktujte nás

  Komplikácie v komunikácii tímov sa s príchodom pandémie iba zhoršili. Online meetingy bez jasnej agendy sa stali nočnou morou kolegov, ktorí sa snažia efektívne využívať svoj čas na prácu. Existuje alternatíva? My veríme, že áno.

  Ak vediete tím ľudí na diaľku, máte často pocit, že je možné všetky úlohy riešiť za pochodu a podceníte prípravu na dlho očakávaný meeting s klientom alebo dôležitým investorom. Ako je možné predísť komplikáciám, ktoré môže online stretnutie priniesť?

  Muž má počas homeofficu virtuálne stretnutie s kolegami

  V našom e-booku definujeme 5 oblastí úspechu online meetingu ako:

  • cieľ a agenda,
  • príprava,
  • netiketa,
  • angažovanosť účastníkov,
  • psychologické bezpečie.

  Veríme, že aj vďaka nami otestovaným pravidlám, ktoré vám v našom e-booku prinášame, nemusí byť stretnutie prostredníctvom online hovoru trápením. Ak budete dodržiavať zopár základných princípov a využívať svoju kreativitu, môžete ľahko pretaviť strastiplné meetingy na hodnotné podujatia, ktorú slúžia zamýšľanému zámeru.

  E-book Virtuáne stretnutia si môžete zadarmo stiahnuť nižšie.

  Žena prostrednictvom virtuálneho stretnutia prezentuje kolegom inápad

  My v DEVELORe pomáhame jednotlivcom, tímom a organizáciám na ceste k maximalizácii ľudského potenciálu a hľadaniu nového spôsobu práce uprostred zmeny. Stiahnute si náš e-book Virtuálne stretnutia, v ktorom ponúkame niekoľko tipov a rád ako bravúrne viesť a zvládnuť online meeting pri práci na diaľku.

  Meníme myslenie, správanie a rutiny ľudí, online a offline.

   

  Stiahnite si e-book zdarma

  Stiahnite si náš e-book, v ktorom vám prezradíme päť oblastí úspechu pre hodnotné virtuálne stretnutie s kolegami.   Súvisiace články