Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

  Všetky kontakty
  Magazín  

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje
    Kontaktujte nás

  Na prežitie spoločnosti v dnešnom neistom svete je potrebné viac ako iba šťastie. Za základ považujeme schopných manažérov, osvedčené postupy a skúsenosti. Jednoducho povedané, rozhoduje myslenie kľúčových ľudí a ich schopnosť zvládať nepredvídateľné situácie s neoverenými riešeniami.

  Sme presvedčení, že v modernom svete je potrebné si na zachovanie efektivity osvojiť správne myslenie v rôznych oblastiach. Máte pocit, že vám na vykonávanie práce chýbajú jasné odpovede? Že tradičné vedenie ľudí už nefunguje, pretože sme nútení pracovať novými spôsobmi? Máte pravdu.

  Líder na seba skladá drevené kocky predstavujúce tím kolegov

  Moderní líder sa už nemôže spoliehať na spôsoby ktorými ho viedol jeho nadriadení. Často musí skúšať metódu pokus – omyl.  Je nútený prehodnotiť svoj doterajší spôsob myslenia a hľadať nové spôsoby fungovania. Práve VUCA nastavenie mysle je kľúčom k uchopeniu nových výziev, rutín a postupov.

  V našom e-booku vám poskytneme prehľad vhodných spôsobov myslenia moderného zamestnanca a poukážeme na praktické možnosti, ako ich môžu manažéri a odborníci na ľudské zdroje rozvíjať – osobne aj na organizačnej úrovni.

  Celý e-book si môžete zadarmo stiahnuť nižšie.

  Kolegovia majú v práci strategický brainstorming

  V DEVELORe pomáhame jednotlivcom, tímom a organizáciám na ceste k maximalizácii ľudského potenciálu a hľadaniu nového spôsobu práce uprostred zmeny. Stiahnite si náš e-book Ovládnite svoju myseľ a staňte sa moderným lídrom 21. storočia.

  Meníme myslenie, správanie a rutiny ľudí, online a offline.

   

  Stiahnite si e-book zdarma

  Objavte vďaka nášmu e-booku rady pre manažérov, akceptujte novú realitu a staňte sa tak moderným lídrom aj vy.   Súvisiace články