Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

  Všetky kontakty
  Magazín  

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje
    Kontaktujte nás

  S príchodom pandémie museli mnohé spoločnosti čeliť nečakaným zmenám.

  Digitalizácia, ktorú považovali za ďalekú budúcnosť sa stala behom niekoľkých dní realitou a bolo potrebné jej prispôsobiť všetko navôkol fungovania firmy.

  Rýchle zmeny si v už tak nestálom a neistom svete, v ktorom žijeme, vyžadujú aj nové riešenia zo strany vyššieho manažmentu. Lídri sú takmer neustále nútení prehodnotiť svoje role a zodpovednosti, aby splnili očakávania novej reality. Za nevyhnutné pre úspech spoločnosti i jednotlivca v DEVELORe považujeme VUCA nastavenie mysle. Práve vďaka nemu môžu vzniknúť adaptívni lídri schopní reagovať aj na neočakávané vonkajšie zmeny rôznymi spôsobmi – napríklad aj na vznik hybridných štruktúr tímov.

   

  Muž v košeli sedí za počítačom a telefonuje s priateľmi cez zoom

  Mnoho ľudí má problém vyrovnať sa s neustálymi zmenami, ktoré nám život prináša. Koronavírus bol jednou z najväčších zmien, s ktorou sme sa museli vyrovnať. Rozhodne však nebola poslednou. Ak spoločnosti dokážu dosiahnuť správne nastavenie mysle svojich zamestnancov, budú aj v budúcnosti schopné flexibilnejšie reagovať a nepodliehať panike či neistote, ktoré môžu nastať.

  Celý e-book si môžete zadarmo stiahnuť nižšie.

  Muž v okuliaroch prezentuje v kancelárii kolegom nápad na tabuli

  My v DEVELORe pomáhame jednotlivcom, tímom a organizáciám na ceste k maximalizácii ľudského potenciálu a hľadaniu nového spôsobu práce uprostred zmeny. Stiahnite si náš e-book Hybridná práca, v ktorom ponúkame niekoľko rád ako aj napriek prekážkam zvládať hybridnú prácu.

  Meníme myslenie, správanie a rutiny ľudí, online a offline.

   

  Stiahnite si e-book zdarma

  Vďaka našim overeným skúsenostiam si novými výzvami pri hybridnej tímovej spolupráci jednoducho poradíte.   Súvisiace články