Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

  Všetky kontakty
  Magazín  

  Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Všetky služby

  Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
  Prezrite si všetky zdroje
    Kontaktujte nás

  Zlúčenie so silným hráčom na lokálnom trhu

  Develor je aktívny na poľskom trhu už niekoľko rokov. Cez svojich lokálnych partnerov doručil rozvojové programy v oblasti predajných zručností a leadershipu pre spoločnosti Nissan, Puma, Johnson Controls, Gedeon Richter a iné.

  Doterajšie pozitívne skúsenosti a sľubné vyhliadky priniesli príležitosť výrazne posilniť zastúpenie Develoru na poľskom trhu a dosiahnuť vedúce postavenie vďaka spoločnej firme so silným lokálnym partnerom.

  Prijať túto ambicióznu výzvu sa podujal Bartłomiej Wrzosek, spolutvorca úspešného príbehu dvoch poľských spoločností od ich založenia až po dosiahnutie pozície lídra na trhu. V spoločnosti HRK S.A. pôsobil 12 rokov ako riaditeľ predaja a rozvoja ľudských zdrojov a vo firme Fun/Skills Hunters Sp. z o.o., zameranej na teambuilding a tréningy leadershipu, pôsobil 7 rokov ako riaditeľ a tréner.

  Bartlomiej Wrzosek hovorí o svojom rozhodnutí pridať sa k sieti Develor.

  bartłomiej wrzosek“Bolo to jedno z najľahších a zároveň najdôležitejších rozhodnutí v mojom živote. Bolo mi jasné, že Develor je európskym lídrom so skvelým portfóliom, príjemnými ľuďmi v 11 krajinách, ktorí fungujú ako skutočná komunita.

  Kľúčovým momentom pre mňa bolo zdieľanie rovnakých hodnôt – silná orientácie na klienta, inovatívne myslenie a zameranie na merateľné výsledky. Verím, že kombinácia mojich 18-ročných skúseností na poľskom trhu a silné stránky Develoru vytvoria veľmi pozitívnu „explozívnu“ zmes.

  Mal som možnosť spolupracovať s nadnárodnými spoločnosťami a zistil som, že s Poľskom a ďalšími východoeurópskymi krajinami často jednajú ako s krajinami tretieho sveta a bol som opatrný pri hľadaní medzinárodného partnera pre svoj biznis. Keď som sa stretol s Develorom, mal som celkom odlišný dojem. Napriek tomu, že majú medzinárodnú pôsobnosť, revolučné IT systémy, profesionálny reporting a iné, jednajú so všetkými ľuďmi zo všetkých krajín ako s partnermi.

  Z tohto pohľadu nie je dôležité, či je riaditeľ akcionárom (ako je to v mojom prípade) alebo je zamestnancom – faktom je, že každý má autonómiu a právo rozhodnúť o tom, ako bude biznis fungovať na základe lokálnych podmienok.

  Develor Polska bude spoločnosťou, ktorá sa prispôsobí očakávaniam a špecifikám poľského trhu, samozrejme pri efektívnej implementácii medzinárodného know-how a podporných systémov, ktoré garantujú kvalitu služieb na svetovej úrovni.

  Náš profesionálny prístup je byť ´čerstvým vánkom´ na našom trhu, ktorý poskytuje jedinečné služby a vytvára biznis výsledky. Develor sa odlišuje od konkurencie, pretože sa nesústredí len na samotný rozvojový program, ale ešte viac na proces rozvoja: čo sa udeje pred a po skončení tréningu, na udržateľnú zmenu správania a viditeľné zlepšenie KPI spoločnosti.“

  Poraďte si s hybridnou prácou

  Stiahnite si náš e-book plný overených tipov od expertov.
  Zlepšite svoje fungovanie v hybridnom svete.