fbpx

Leadership Impact

 

POMÔŽEME LÍDROM NA LÍDROV

Hierarchia v spoločnosti môže určovať lídra, no LÍDRA s veľkým L spoznáte podľa jeho každodenného správania a dosiahnutých výsledkov. Koncepčný prístup Leadership Impact pomáha lídrom otvoriť sa vzdelávaniu a zmene, čo dosiahneme vďaka spoluúčasti manažéra a prerozdeleniu zodpovedností počas rozvojového procesu.

Programy postavené na kompetenciách sa dajú prispôsobiť pozícii manažéra a úrovni jeho zručností, pričom sa berú do úvahy individuálne potreby a špecifiká. Na hodnotenie PRED a PO realizácii programu je k dispozícii dostatočný výber individuálnych diagnostických nástrojov, vrátane individuálneho a tímového koučingu, ktoré zaručujú viditeľný a účinnejší rozvoj manažérskych zručností.

Tréningové kurzy sa dajú prispôsobiť viacerým manažérskym úrovniam vďaka rôznym metódam učenia, ktoré čo najlepšie reflektujú konkrétnu cieľovú skupinu.

Rozvoj lídrov na mieru

Všetky aktivity prispôsobujeme vašim potrebam. Zistite viac!

Meno a priezvisko (povinné)

Email (povinné)

Mobil

Predmet správy

Text správy

Zadajte uvedený kód:Odoslaním súhlasíte so spracovaním uvedených osobných údajov spoločnosťou DEVELOR Slovakia s.r.o. pre účely reagovania na vašu požiadavku. Všeobecné zásady ochrany osobných údajov nájdete na tejto stránke.


Alebo nám priamo zavolajte.

+421 (0) 2 4569 2988

Na tomto čísle nás zastihnete počas pracovných dní určite medzi 9:00 – 16:00.

Ak náhodou nie, určite sa vám ozveme späť, prípadne nám napíšte správu cez formulár vedľa.