Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

Všetky kontakty
Magazín  

Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Všetky služby

Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Prezrite si všetky zdroje
  Kontaktujte nás

develor-austriaOd 1. júla sú všetky služby spoločnosti DEVELOR  dostupné v Rakúsku.

Rakúske spoločnosti pôsobiace v  DACH+ a rovnako aj v EMEA+ regiónoch, budú mať možnosť využiť našu širokú medzinárodnú sieť expertov.

V prípade, že rakúske firmy hľadajú silného medzinárodného poskytovateľa dodávajúceho HR & OD programy na mieru, môžu sa spoľahnúť na DEVELOR: viac než 100 seniorných trénerov, konzultanti a tréneri vo viac než 20 krajinách sú kvalifikovaní dodávať širokospektrálne tréningy pri zohľadnení interkultúrnych rozdielov.

DEVELOR v Rakúsku pôsobí v nasledovných klientskych segmentoch: telecom, IT, finančné služby, automobilový priemysel, life sciences, výroba a high-tech, distribúcia a doprava, maloobchod a spotrebný tovar a verejný sektor. Poskytované služby sa  zameriavajú na leadership, rozvoj talentov, zefektívňovanie predajných procesov, či samotnej organizácie. Máme špeciálne znalosti v oblasti Customer Experience a v programoch angažovanosti zamestnancov. Široké portfólio jednotlivých programov plne zastrešované jednou firmou je v konečnom dôsledku  jednoduchšie a spoľahlivejšie pre zákazníkov.

Našim partnerom v Rakúsku je Dialogos GmbH, medzinárodne pôsobiaca vzdelávacia spoločnosť, poskytujúca  OD & HRM poradenstvo pod  vedením Lydie a Mag. Arnalda Romanos-Hofera.

Viac informácií & kontaktné údaje:

info.austria@develor.com, www.develor.at

 

Poraďte si s hybridnou prácou

Stiahnite si náš e-book plný overených tipov od expertov.
Zlepšite svoje fungovanie v hybridnom svete.

Súvisiace články