Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

Všetky kontakty
Magazín  

Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Všetky služby

Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Prezrite si všetky zdroje
  Kontaktujte nás

Kedy a kde?

4. novembra 2021 14:00 - 17:00
Bratislavské uličky

Pre koho?

Pre interných HR profesionálov a manažérov.
Kapacita obmedzená na 20 osôb.

Za koľko?

Potvrdení účastníci majú účasť zdarma

Ako podporiť tímového ducha? Spoločné zážitky sú odpoveďou a vždy ňou boli. Poďte teda jeden zažiť s nami a s ďalšími HR nadšencami. Spoznajte Bratislavu novými očami, riešte spoločné výzvy, bavte sa a nadväzujte či utužujte vzťahy s inými HR profesionálmi.

Team-buildingové aktivity zažívajú renesanciu

Po rokoch v úzadí sa tímbilding opäť dostali do hľadáčikov manažérov a HR profesionálov. Všetci sme si uvedomili, že ich potrebujeme.

Okrem nespočetného množstva skvelých virtuálnych team buildingov a menších tímových aktivít majú už svoje miesto opäť aj osobné stretnutia. Spoločenská nátura ľudí potrebuje aj inú interakciu, než dvojrozmerné videokonferenčné obrazovky.

Zažite Bratislavu trochu inak na spoločnom team-buildingu

V rámci našej dve a polhodinovej aktivity City Hunt Bratislava vás pozývame zažiť si na vlastnej koži Bratislavu úplne novými očami.

Budete rozdelení do tímov, ktorých úlohou bude plniť sériu úloh na rozličných stanovištiach v bratislavskom starom meste. Celkom nachodíte vyše troch kilometrov, nafotíte desiatky fotiek 🙂

Úlohy dostávate prostredníctvom tabletu a aplikácie Urban Gaming. Za každú splnenú úlohu získavate body ako tím a následne najlepší tím vyhráva. Ale vlastne, vyhrávajú všetci – skvelý zážitok a nové kontakty.

Ako funguje team-buildingová platforma Urban Gaming?

DEVELOR je exkluzívnym partnerom pre Urban Gaming na Slovensku. Táto technologická platforma umožňuje vytvárať na mieru šité zážitkové aktivity, ktoré sú podporené technológiou a rozšírenou realitou.

Urban Gaming využívajú naši klienti na:

  • team-building,
  • gamifikovaný on-boarding nových zamestancov,
  • oživenie povinných školení.

Tomuto hovoríme skutočný prístup 21. storočia. Zažite si urban gaming na našom City Hunt podujatí, alebo nás kontaktujte, ak chcete vedieť viac.

Ako prebehne naše spoločné popoludnie?

Stretneme sa v centre mesta. A následne to bude už ubiehať veľmi rýchlo:

  • Úvod, informácie o priebehu popoludnia, pridelenie tabletov tímom (15 min)
  • Samotný City Hunt (cca 120 minút)
  • Zhrnutie a diskusia (30 min)

Počas City Hunt aktivity vás čaká niekoľko typov výziev: hádanky, kultúrne informácie, hľadanie miest, historické kvízy ale aj čisto zábavné aktivity.

Samozrejme, po programe a vyskúšaní aktivity vás pozývame neformálne si s nami posedieť pri vašom obľúbenom nápoji.

Registrujte sa a zažite si skvelú atmosféru mestského team-buildingu s kolegami z HR branže. Ktovie, možno práve počas týchto troch hodín nájdete inšpiráciu na to, ako vyriešiť zložitý problém. A ak aj nie, minimálne sa zabavíte a nadviažete nové kontakty.

Kto je organizátor – DEVELOR?

DEVELOR je medzinárodný líder vo firemnom vzdelávaní a rozvoji. Našim poslaním je rozvíjať jednotlivcov a tímy v práci. Robíme tak prostredníctvom vysoko interaktívneho zapamätateľného učenia. Využívame najmodernejšie prístupy na to, aby sme podporili dlhodobú zmenu správania – od koncepčnej prípravy programov, cez na mieru šitý obsah rozvojových aktivít po implementačnú podporu. Vo vybraných projektoch taktiež dokázateľne meriame dopad rozvoja. Robíme rozvoj ľudí a robíme ho radi.

Bratislavskými uličkami vás budú sprevádzať

Renáta Stanley | Manažérka vzdelávacích projektov

Renáta sa veľmi rýchlo v DEVELORe ponorila do tvorby a adaptácie programov z offline do online prostredia. Je teda veľmi vhodnou osobou, ktorá vám vie zodpovedať o zákutiach online nástrojov a aktivít. Taktiež veľmi prirodzene vedie skupiny cez zážitkové aktivity a simulácie v úlohe podporného trénera a facilitátora. Renáta je hlavnou vývojárkou aktivity City Hunt Bratislava a bude aj vašou hlavnou vedúcou počas popoludnia v uličkách Bratislavy.

 

Jana Polláková | Konzultantka

Jana je oporou vývojárskeho tímu, ktorý tvorí nové tréningové a vzdelávacie programy. Tiež stojí za veľkou častou onlinových aktívít, ktoré sú v teambuildingovom portfóliu DEVELOR. Janka zároveň vedie vybrané klientské projekty na podporu tímovej súdržnosti. Počas teambuildingu bude vašou druhou sprievodkyňou.

 

Tešíme sa na vás na HR City Hunte v Bratislave. Upozorňujeme, že počas podujatia budeme robiť fotografie a krátke video nahrávky pre marketingové účely. Registráciou vyjadrujete svoj súhlas s vyhotovaním a použitím záznamu.

Registrujte sa do 2.11. 12:00

Po registrácii vám pošleme automatické potvrdenie. Do 48 následne preveríme vašu registráciu a zašleme vám pozvánku do kalendára. Potom už bude všetko pripravené, aby ste si vychutnali jedinečný mestský teambuilding.