Zavrieť
 Zavrieť

DEVELOR Slovakia

Všetky kontakty
Magazín  

Nájdené medzi službami a riešeniami

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Všetky služby

Nájdené medzi inými zdrojmi

  • Napíšte prosím aspoň 3 znaky do vyhľadávania.
Prezrite si všetky zdroje
  Kontaktujte nás

Téma zrelosti organizácie z pohľadu vzdelávania a rozvoja je pre nás veľmi dôležitá. Pomáha nám vhodne upraviť spôsob spolupráce s našimi klientmi podľa toho, v akom štádiu zrelosti sa nachádzajú. A zároveň môžeme prinášať pridanú hodnotu nielen rozvojovým programom, ale aj tým, že podporíme firmu v celkovom posune k strategickému rozvoju a vzdelávaniu.

Čo už je k dispozícii:

Môžete si pozrieť články Martiny Georgievovej, ktoré poskytujú dobrý základ a otvoria tému Škály zrelosti:

Zároveň, v rokoch 2014-2016 sme realizovali prieskum medzi HR profesionálmi v stodvadsiatichtroch spoločnostiach na Slovensku a v Českej republike. O prieskume sa dozviete viac na www.hodnotarozvoja.sk, kde sa doň stále môžete zapojiť a zároveň si môžete pozrieť výstupy z konferencie k tejto téme z roka 2015.

Čo chystáme

Práve pripravujeme jednoduchý a prehľadný e-book pre HR profesionálov, ktorý im pomôže spraviť si rýchlu sebadiagnostiku firmy a dá vám tipy a triky na to, ako sa posunúť vopred. Toto plánujeme v horizonte cca 1 mesiaca. Pokiaľ vás zaujíma táto téma, prihláste sa na odber Human Capital Club noviniek a budeme vás o tom informovať medzi prvými.

V kratšej dobe, konkrétne budúci štvrtok, pripravujeme podujatie Káva s DEVELOR pod názvom Od reakcií k stratégii. Ak zvažujete vašu účasť, prosíme, prihláste sa na kávu, účasť je zdarma. Budete mať šancu sa o téme zrelosti organizácií dozvedieť oveľa viac a zároveň podiskutujete s kolegami.

Samozrejme, ak vás zaujíma viac, pokojne  nám napíšte a jeden z našich konzultantov sa vám rád bude venovať.

Poraďte si s hybridnou prácou

Stiahnite si náš e-book plný overených tipov od expertov.
Zlepšite svoje fungovanie v hybridnom svete.

Súvisiace články