fbpx

Naučte sa vizualizovať virtuálne

Získajte 6 hodín jedinečného rozvoja v troch online blokoch.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

1. Jazyk a jeho elementy

Naučíte sa čo je vizuálny jazyk, aký má význam pre prijímateľa. Spoznáte a precvičíte si 8 hlavných elementov, ich význam a variácie.

2. Symboly a ikony

Naučíte sa tvoriť ikony a symboly vystihujúce jednoduchý význam s pomocou základných elementov. Prakticky precvičíte rozličné variácie používania symbolov.

3. Postavy a myšlienky

Naučíte sa tvoriť “vety” vo vizuálnom jazyku – spájaním elementov, symbolov, ikon a postáv dokážete vizualizovať náročnejšie myšlienky.

Termíny a účastníci

Školenia sa konajú v utorky 19.5, 26.5. a 2.6 vždy 13:00 – 15:00.

Počet účastníkov je limitovaný na dvanásť. Možnosť pripojiť sa počas prebiehajúceho kurzu (v druhý či tretí modul) je potrebné konzultovať.

Trénerka

Vzdelávanie vedie Petra Valašík Lutterová, členka Medzinárodného fóra vizuálnych facilitátorov. Petra je pravdepodobne najsilnejšou ambasádorkou vizualizácie na Slovensku. Má za sebou viac než 15 fyzických celodenných tréningov vizualizácie a cca 10 hodín odvedených vizualizačných sedení online.

Pripojenie

Spojíme sa cez platformu ZOOM. Pre účasť je nevyhnutné si nainštalovať ZOOM aplikáciu do vášho počítača. Pokiaľ to vaše korporátne policy neumožňujú, je možné sa pripojiť cez mobil či osobný počítač.

Ak si prajete realizovať virtuálny tréning cez inú platformu, je to možné formou uzavretého firemného školenia. Pre viac informácií nám napíšte sem.

Klienti a účastníci o vizualizácii

“Ešte raz ďakujeme – odviedla si super prácu. Tvoja vizualizácia bola najväčším hitom nášho retreatu a všetky feedbacky su veľmi pozitívne.”

Viera Blazsek

Finance Projects and Corporate Affairs Director, CRH

“Ďakujem za užitočné tipy a triky ako pracovať s vizuálnym myslením. Tréning bol praktický a inšpiratívny. “

 

Kira Vovk

Project manager, Brenntag

“Za najväčšiu hodnotu tréningu s Peťou považujem jej osobné nadšenie. Páči sa mi, že svoje skúsenosti a vychytávky, ktoré sa naučila v praxi, ochotne zdieľa. To, na čo by som sama prichádzala mesiace, som sa naučila za pár hodín.”

Martina Verešová

Špecialista vzdelávania, Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS)

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Naučte sa vizualizovať virtuálne

Získajte 6 hodín jedinečného rozvoja v troch online blokoch.