fbpx

Líderšip výzva: Po stopách Amundsena

Otvorený tréning Leadership inšpirovaný Amundsenom

Date: 30. januára 2020 Category:

Objavte svoj potenciál vo vedení ľudí počas dobrodružnej objaviteľskej cesty. Inšpirujte sa príbehom úspešného lídra a jeho tímu. Príďte sa pozrieť, či by bol inšpiráciou aj pre vás alebo vašich ľudí.

 

Leadership inšpirovaný Amundsenom je jedným z najnáročnejších a zároveň najobľúbenejších rozvojových programov DEVELORu.
Preneste sa s nami do Antarktídy, kde lídri v neľútostných podmienkach dokázali uspieť vďaka skvelej stratégii a príprave,  dobrému výberu členov tímu, ochote ísť do rizika a zameraniu sa na hlavný cieľ. Ich výzvy prepojíme na aktuálny svet biznisu a každodenné reálne výzvy účastníkov.

 

Aký je program?

Počas dvoch programových dní sa budete v dvoch tímoch snažiť o dobytie Južného pólu a úspešný návrat tímu domov. To, či sa vám to podarí a kto vyhrá súťaž o prvenstvo, závisí na vašej stratégii, taktike, schopnosti spolupracovať a plniť čiastkové úlohy vyplývajúce z úlohy lídra. V rámci cesty sa povenujeme viacerým kľúčovým líderským zručnostiam.

Deň 1

Nábor a rozdelenie do 2 tímov, stratégia

Motivácia v čase zmeny

Riešenie konfliktu

Spolupráca vzdialených tímov

Deň 2

(Ne) výkon a spätná väzba

Delegovanie nepopulárnej úlohy

Tímový konsenzus

Vyhodnotenie výpravy, predanie výsledkov

 

Prečo prísť?

Preveríte si líderské zručnosti v jedinečnej simulovanej výprave na Južný pól

Porovnáte svoje skúsenosti a prístup k vedeniu ľudí s inými skúsenými lídrami

Spoznáte jedinečný gamifikovaný program vhodný aj pre vašich ľudí

Získate inšpiráciu a spätnú väzbu, ktoré vám pomôžu rozvíjať seba, ľudí a firmu

 

Sprevádzať vás budú Martina a Petra

Martina Georgievová je senior trénerka a konzultantka, ktorá s DEVELORom pôsobí takmer od úplného začiatku. Leadership inšpirovaný Amundsenom je jej srdcovou záležitosťou a neustále sa snaží do neho prinášať niečo nové.

Petra Valašík Lutterová je konzultantkou pre vzdelávanie a rozvoj, trénerkou a taktiež zanietenou praktikantkou vizualizácie a vizuálneho zaznamenávania, ktorými v mnohých smeroch obohatila aj tento obľúbený tréning.

CENA, LOGISTIKA A INÉ INFORMÁCIE

Otvorený tréning sa koná v priestoroch DEVELOR Slovakia, s.r.o. na Krasovského 13, v Bratislave, Petržalke. Účasť je obmedzená na maximálne 8 ľudí.

Účasť na dvojdennom tréningu je spoplatnená sumou 425€ bez DPH (tréning vedú dvaja tréneri simultánne). Registrácia prebieha cez portál tickpo.sk, kde je možné realizovať aj platbu kartou alebo prevodom. Odberatelia DEVELOR newslettra a členovia HRComm majú zľavu z účastníckeho poplatku vo výške 25€ / deň. Pokiaľ patríte medzi nich a neviete, ako si zľavu uplatniť, kontaktujte nás. V prípade špecifickej potreby inej formy platby nás kontaktujte prostredníctvom formulára nižšie.

Poplatok pokrýva:

  • účasť na tréningu,
  • tlačený pracovný zošit k tréningu,
  • výstup z podujatia,
  • odporúčanie na doplnkové materiály,
  • bohaté občerstvenie na mieste.

Poplatok nepokrýva obed, ten si účastníci hradia samostatne.

Ďalšie detaily (príchod, parkovanie a iné) obdržia registrovaní účastníci na registračný e-mail týždeň pred konaním podujatia.