fbpx

Spoznajte seba, pochopte druhých a zlepšite svoju spoluprácu.

Toto podujatie už prebehlo. Pokiaľ máte záujem o tréning Insights Discovery pre vašu firmu, napíšte nám.

Vďaka osobnostnej typológií získajú ľudia obrovskú výhodu v komunikácii – osobne aj online. LEPŠIE POCHOPIA SAMI SEBA a to im pomáha efektívnejšie komunikovať. Spoločný farebný jazyk im umožňuje RÝCHLEJŠIE POCHOPIŤ a zladiť s inými a začať podávať výkon. Vďaka tomu môžu ZLEPŠIŤ SPOLUPRÁCU a skôr sa dopracovať k hodnote, ktorú potrebujú dodať.

Prečo sa pridať?

Porozumiete svojim preferenciám a budete lepšie vedieť pracovať s inými

Budete lepšie vedieť porozumieť svojmu správaniu a správaniu ľudí okolo vás

Spoznáte hodnotu typológie pre zefektívnenie spolupráce

Získate väčšiu istotu v komunikačných situáciách

Aký je program?

Virtuálny tréning je rozdelený do dvoch 180 minútových blokov tak, aby bolo čo najlepšie možné udržať pozornosť a zároveň vytvoriť zážitok z učenia v online prostredí. Takýto formát máme overený u viacerých firemných skupín. Čo vás teda čaká?

 

Dopoludnia 09:00 – 11:30

Privítanie, zoznámenie

Individuálne vnímanie a jeho dopad

Pochopenie základných farebných energií a ich prejavov

Odovzdanie a vysvetlenie osobnej správy

Popoludní 13:00 – 15:30

Ako identifikovať základné typy osobností

Ako prispôsobiť svoju komunikáciu na základe typu partnera

Precvičovanie komunikačných situácií

Záver a ďalšie odporúčania

Online tréning Insights Discovery s DEVELORom realizujú aj

Sprevádzať tréningom vás bude Dana

Dana Jelínková nemčická je certifikovanou trenérkou metodiky Insights Discovery. Má za sebou roky praxe s osobnou komunikačnou efektivitou a tímovou dynamikou pre účastníkov firiem ako VÚB, Tatra banka, O2, Telekom, ESET, Lyreco či Saneca. Online tréningy Insights Discovery už robila napríklad pre Telekom a Tatra banka.

Vaša osobná správa

Súčasťou Insigths Discovery metodológie je validizovaná personalizovaná osobná profilová správa o rozsahu cca 18 strán. Správa slúži ako rozvojový nástroj pre jednotlivca, mnohí účastníci nám referujú, že aj roky po absolvovaní tréningu sa k nej vracajú s cieľom opätovne objaviť o sebe dôležité aspekty. Správa popisuje vaše preferované správanie a komunikačný štýl na základe vašich odpovedí na dotazník, je teda tak dobrá, ako úprimné sú vaše odpovede.

Ďalšie informácie o online tréningu

Trénink Insights do osobnej efektivity sa koná 15.10. online na platforme ZOOM. Registrovaným a potvrdeným účastníkom zašleme pokyny k vyplneniu osobnej správy ako aj k prístupu do tréningu včas vopred. Odporúčame vám zabezpečiť si stabilné pripojenie a nerušenú lokalitu tak, aby ste sa mohli bez problémov sústrediť na tréning.

Podmienky registrácie

Účastnícky poplatok je 275€ bez DPH. Poplatok pokrýva účasť na tréningu, osobnú správu Insights Discovery a elektronické sprievodné materiály.

Zaplatením zálohovej faktúry vzniká záväzná registrácia. V prípade zrušenia účasti menej než 72 hodín pred tréningom registračný poplatok prepadá v plnej výške.

Po registrácii a zaplatení vám zašleme údaje pre vyplnenie online osobnostného dotazníka. Po jeho vyplnení systémovo spracujeme vašu osobnú správu, ktorá bude zdieľaná len s vami. Jej časti môžu byť zdieľané (na základe vášho súhlasu) počas priebehu tréningu.

Podujatie už prebehlo.

Toto podujatie už prebehlo. Pokiaľ máte záujem o tréning Insights Discovery pre vašu firmu, napíšte nám.