fbpx

Amundsen CEO Challenge

Otvorený tréning Amundsen líderšipu pre najvyšší manažment

Date: 30. januára 2020 Category:

Ste na čele. Riadite a ovplyvňujete dianie. Viete navigovať firmu v náročnom a rýchlo sa meniacom prostredí. Zvládnete však výzvu Amundsena? Postavte sa nevyspytateľnému prostrediu a preverte svoje schopnosti zoči-voči živlom prírody!

Leadership inšpirovaný Amundsenom je jedným z najnáročnejších a zároveň najobľúbenejších rozvojových programov DEVELORu. Dokážu ho zvládnuť tí, ktorých zodpovednosť je na najvyššej úrovni? Pozývame (a vyzývame) týmto všetkých najzodpovednejších manažérov firiem.
Nájdite si dva dni v kalendári a zlepšite svoj osobný štýl vedenia ľudí.

Program

Počas dvoch programových dní sa budete v dvoch tímoch snažiť o dobytie Južného pólu a úspešný návrat tímu domov. To, či sa vám to podarí a kto vyhrá súťaž o prvenstvo, závisí na vašej stratégii, taktike, schopnosti spolupracovať a plniť čiastkové úlohy vyplývajúce z úlohy lídra. V rámci cesty sa povenujeme viacerým kľúčovým líderským zručnostiam.

Deň 1

Nábor a rozdelenie do 2 tímov, stratégia

Motivácia v čase zmeny

Riešenie konfliktu

Spolupráca vzdialených tímov

Deň 2

(Ne) výkon a spätná väzba

Delegovanie nepopulárnej úlohy

Tímový konsenzus

Vyhodnotenie výpravy

 

Prečo prísť?

Preveríte si líderské zručnosti v jedinečnej simulovanej výprave na Južný pól

Porovnáte svoje skúsenosti a prístup k vedeniu ľudí s inými skúsenými lídrami

Získate inšpiráciu a spätnú väzbu, ktoré vám pomôžu rozvíjať seba, ľudí a firmu

A dokážete sebe, že aj v nehostinných podmienkach Antarktídy viete víťaziť!

 

Sprevádzať vás bude Martina a Jana

Martina Georgievová je senior trénerka a konzultantka DEVELORu. Leadership inšpirovaný Amundsenom trénuje od jeho uvedenia na trh a neustále sa snaží do neho priniesť niečo nové. Martina na veľkom počte projektov pracuje so senior manažment tímami a členmi výkonných rád spoločností.

Jana Polláková je konzultantkou DEVELORu, ktorá vytvorila gamifikačný rámec tohto obľúbeného programu. Venuje sa podpore tréningových produktov pri ich uvedení na trh a inováciám.

CENA, LOGISTIKA A INÉ INFORMÁCIE

Otvorený tréning sa koná v priestoroch DEVELOR Slovakia, s.r.o. na Krasovského 13, v Bratislave, Petržalke.

Účasť je obmedzená na maximálne 8 ľudí.

POZOR: Tento termín a program je určený výhradne pre riaditeľov, prípadne riadiacich majiteľov firiem o minimálnom počte desiatich ľudí pracujúcich v organizácii. Dôvodom je zabezpečenie skupiny s podobnými skúsenosťami a problémami. Vyhradzujeme si právo odmietnuť účasť tým, ktorí nespĺňajú danú podmienku.

Účasť na dvojdňovom tréningu je spoplatnená sumou 425€ bez DPH (cena odráža dvoch simultánnych trénerov nevyhnutných ). Registrácia prebieha cez portál tickpo.sk, kde je možné realizovať aj platbu kartou alebo prevodom. Odberatelia DEVELOR newslettra a členovia HRComm majú zľavu z účastníckeho poplatku vo výške 10% resp 15%. Pokiaľ patríte medzi nich a neviete, ako si zľavu uplatniť, kontaktujte nás. V prípade špecifickej potreby inej formy platby nás kontaktujte prostredníctvom formulára nižšie.

Poplatok pokrýva:

  • účasť na tréningu,
  • tlačený pracovný zošit k tréningu,
  • výstup z podujatia,
  • odporúčanie na doplnkové materiály,
  • bohaté občerstvenie na mieste.

Poplatok nepokrýva obed, ten si účastníci hradia samostatne.

Ďalšie detaily (príchod, parkovanie a iné) obdržia registrovaní účastníci na registračný e-mail týždeň pred konaním podujatia.