fbpx

Vyjednávacie zručnosti [pokročilí]

Date: 4. júla 2013 Category: ,

Kontaktujte nás!

[contact-form-7 404 "Not Found"]
almafeju_header

Tí, ktorí často vyjednávajú, vedia, že i napriek dôkladnej príprave môžu o svoju vedúcu pozíciu ľahko prísť a uviaznuť v nepriaznivých podmienkach. Podobné situácie bývajú značne stresujúce, konfliktné a vedú k uzatvoreniu nepriaznivých dohôd. Náš rozvojový program si kladie za cieľ predstaviť pokročilým vyjednávačom techniky a metódy, pomocou ktorých budú schopní vyhnúť sa nástrahám a trikom používaným skúsenými vyjednávačmi.

ASI VŠETCI POZNÁTE klasický manéver inšpektora Columba, ktorý sa po každom rozlúčení ešte otočil a úctivo položil poslednú otázku. Práve v tomto okamžiku spravil podozrivý chybu, pretože sa v danom okamžiku už nesústredil. Je to jeden z bežných trikov vyjednávania, ktorý profesionáli pravidelne a úspešne používajú. Ak chceme dosiahnuť pozitívne výsledky pri našom vyjednávaní, musíme poznať vyjednávacie stratégie a byť schopní sa rýchlo prispôsobiť, vyhnúť sa nástrahám a poradiť si s taktikou súpera.

UVEDENÉ TÉMY sa počas kurzu preberajú veľmi prakticky. Každý z účastníkov si sám vyskúša, ako môže vedome aplikovať techniky zvyšujúce efektivitu vyjednávania v praktických situáciách a dosiahnuť tak hmatateľné výsledky.

Po skončení programu budú účastníci schopní jednať s veľmi dobre pripravenými profesionálmi a vedome na nich používať pripravenú stratégiu; vyhnúť sa klasickým nástrahám a dosiahnuť stanovené ciele.

Predpoklady

Vyjednávanie – základný kurz

Možné nadväzujúce kurzy

  • Vyjednávanie cien
  • Strategické riadenie kľúčových zákazníkov