fbpx

Motivácia 3.0 – vnútorná sila

Date: 4. júla 2013 Category: ,

Kontaktujte nás!

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Motivation 3.0

Aby cítili spoluúčasť miesto nezáujmu, naši kolegovia potrebujú dôveru, úspech, autonómiu a prevziať zodpovednosť. Program postavený na najnovšom motivačnom modeli, pomôže manažérom nájsť kľúč k vnútornej motivácii zamestnancov.

ZAMERANIE KURZU: po krátkom teoretickom úvode sa venujeme vytváraniu pracovnej atmosféry, ktorá je základom skvelého výkonu. Inšpirujeme sa modelom Motivácie 3.0. Pomáha nám vytvoriť podmienky, ktoré posunú našich zamestnancov bližšie k realizácii svojich cieľov/snov, otvoreniu svojich zámkov a podnieteniu driemajúcej kreativity.

KOLEGA, KTORÝ JE VNÚTORNE MOTIVOVANÝ, má rád svoju prácu a preto zo seba dáva to najlepšie. Najväčšou výzvou manažéra je nájsť prienik medzi oddanosťou zamestnanca a obchodnými cieľmi spoločnosti. Aby sme dosiahli tento spoločný zámer, ktorý spúšťa pozitívnu energiu, u všetkých manažérov, kombinujeme na tréningu formovanie postojov, rozvoj zručností a najnovšie metódy workshopu.

Po skončení programu budú účastníci schopní obnoviť vnútornú motiváciu a vytvoriť pracovné prostredie, ktoré môže priniesť lepšie výsledky a viac úspechu nielen pre manažéra ale aj pre zamestnanca.

Možné nadväzujúce kurzy

  • EQ – Emocionálna inteligencia
  • Insights do osobnej efektivity
  • Insights farebný leadership