fbpx

Lumina Spark

 

Ak už ste pokročilí vo využívaní farebnej typológie a chcete ísť viac do hĺbky alebo hľadáte špecifické nadstavbové programy pre svojich ľudí…

 

 

Ako (znovu) zapáliť svoju iskru?

Dnes medzi najžiadanejších zamestnancov patria tí, ktorí sú adaptabilní, agilní, majú rastové nastavenie mysle a sú schopní viesť seba aj iných. Lumina Spark inšpiruje ľudí, aby sa rozvíjali v nielen týchto zručnostiach.

Pomáha im uvedomiť si viac do hĺbky svoju osobnosť, odhaliť vlastný potenciál či lepšie pracovať pod stresom.

Farebný jazyk inšpiruje k novým pohľadom a dáva praktické návody, ako zapáliť svoju vnútornú iskru, využiť svoje silné stránky, budovať vzťahy s kolegami a spoluvytvárať lepšie výsledky.

 

 

 

V čom je Lumina iná

Na tréningu pracujeme s individuálnym portrétom Lumina Spark, ktorý sa zameriava na celkovú osobnosť účastníkov, na jej prirodzenú, každodennú a prehnanú formu, pričom nenálepkuje, neškatuľkuje a vyhýba sa stereotypom.

V odlišných kontextoch môžeme byť extrovertnými aj introvertnými a paralelne tak zosobňovať protipólne osobnostné črty. Môžeme tak prehlásiť, že radi chodíme na párty, no tiež radi ostaneme doma čítať si knihu. Lumina akceptuje tento paradox a pracuje s ním.

Účastníci si môžu do mobilu stiahnuť interaktívnu aplikáciu Lumina Splash, ktorú si a vrátiť sa tak kedykoľvek k digitálnej verzii svojho profilu.

 

 

Témy tréningu Lumina Spark:

4 farebné archetypy, 8 aspektov mandaly, 24 osobnostných kvalít – hĺbkové porozumenie celkovej osobnosti účastníkov prostredníctvom cvičení a spätnej väzby

Práca s individuálnymi portrétmi moje 3 osobnosti (prirodzená, každodenná, prehnaná) – práca s limitmi a skrytým potenciálom účastníkov, ako odolávať stresu

Budovanie vzťahov – uvedomenie si a ocenenie hodnoty rôznorodosti, práca so zrkadlovým a protipólnym typom

Tímová dynamika – vizuálne preskúmanie silných a rozvojových stránok tímu

 

Manažéri, zamestnanci a talenty, ktorí chcú efektívnejšie zvládať výzvy vo svete VUCA.

12-15 účastníkov

 

Tréning s Luminou Spark na mieru

Naše tréningy, workshopy a komplexné programy prispôsobujeme aktuálnej situácii klienta. Napíšte nám cez formulár nižšie, radi Vám poskytneme bližšie informácie o možnostiach a nadstavbách programu.

Zistite viac – napíšte nám!

Email (povinné)

Mobil

Vaša správa

Nie ste robot? Kliknite.Odoslaním súhlasíte so spracovaním uvedených osobných údajov spoločnosťou DEVELOR Slovakia s.r.o. pre účely reagovania na vašu požiadavku. Všeobecné zásady ochrany osobných údajov nájdete na tejto stránke.