fbpx

VUCA realita: Kríza na súostroví

Káva s DEVELORom o budovaní mindsetu do VUCA sveta

Date: 30. januára 2020 Category:

Obrovské množstvo požiadaviek a zmien, komplexné súvislosti, minimálna jasnosť. Pozývame vás spoznať gamifikovanú simuláciu, ktorá nastaví vhodný postoj a rozvinie zručnosti vhodné do dnešného sveta VUCA.

 

19. marec 13:00 – 16:00 Bratislava 15€ bez DPH

Registrovať

Ako zvládať premenlivosť? Ako sa vyrovnať s neistotou? Akým spôsobom fungovať v komplexite? A čo robiť s neurčitosťou? Tieto otázky si kladieme aj my a hľadáme cestu, ako ich pomôcť zodpovedať v realite firemného prostredia – možno aj toho vášho. A práve na to si posvietime na káve.

Aký je program?

13:00

Privítanie

Uvedenie do témy VUCA

13:15

Demo gamifikovaného programu Výzva VUCA sveta

15:30

Voľná diskusia

Záver

Prečo prísť?

Máte priestor diskutovať s (nielen) HRistami o jednej z horúcich tém dneška – ako fungovať v premenlivých podmienkach VUCA sveta a ako na to nastaviť ľudí.

Spoznáte riešenie na budovanie postojov vhodných do premenlivej reality, ktoré využíva gamifikáciu a interaktivitu pre zlepšenie rozvojového efektu.

Zažijete medzi prvými jedinečný DEVELOR gamifikovaný program, ktorý sme vyvíjali v spolupráci s Poľskou pobočkou, a ktorý si už naostro zažili vo firmách ako Procter & Gamble, T-mobile či Schneider Electric.

Užijete si chutnú kávu a príjemnú spoločnosť s výhľadom na Sad Janka Kráľa a Bratislavský hrad.

Kto vás bude sprevádzať?

Kinga je trénerka a konzultantka, ktorá rada prijíma nové výzvy. VUCA svet je ich plný. Práve preto ju tento inovatívny program z dielne našich poľských kolegov zaujal natoľko, že sa stáva jednym z expertov na jeho prípravu a realizáciu.

Barbora Malikova - Kruh 345x345

Barbora ako konzultant rozvoja u viacerých svojich klientov v poslednej dobe registruje otázku “čo máte na to, aby ľudia lepšie zvládali nejasnosť a komplexitu?” Aj preto sa aktívne zapojila do vývoja a testovania Výzvy VUCA sveta.

 

19. marec 13:00 – 16:00 Bratislava 15€ bez DPH

Registrovať

CENA, LOGISTIKA A INÉ INFORMÁCIE

Káva s DEVELORom sa koná v priestoroch DEVELOR Slovakia, s.r.o. na Krasovského 13, v Bratislave, Petržalke. Účasť je obmedzená na maximálne 20 ľudí.

Účasť na káve je spoplatnená sumou 15€ bez DPH. Registrácia prebieha cez portál tickpo.sk, kde je možné realizovať aj platbu kartou alebo prevodom. V prípade špecifickej potreby inej formy platby nás kontaktujte prostredníctvom formulára nižšie.

Poplatok pokrýva:

  • účasť na káve,
  • sprievodné tlačené materiály,
  • výstup z podujatia vrátane vizualizácie,
  • bohaté občerstvenie na mieste.

Ďalšie detaily (príchod, parkovanie a iné) obdržia registrovaní účastníci na registračný e-mail týždeň pred konaním podujatia.

Tešíme sa na vás na Káve s DEVELORom.

19. marec 13:00 – 16:00 Bratislava 15€ bez DPH

Registrovať