fbpx

Nový líderšip: Dobytie Marsu

Káva s DEVELORom, kde ochutnáte najnovšiu inováciu

Date: 30. januára 2020 Category:

K úspešnému osídleniu červenej planéty nás privedie líderšip, ktorý musí reflektovať nepredvídateľnú realitu neprebádaných území. Príďte s nami najnovší gamifikovaný program postavený na príbehu kolonizácie Marsu.

5. november 13:00 – 16:00 Bratislava 15€ bez DPH

Registrovať

Ako lídri na trhu vzdelávania a rozvoja vnímame neustálu potrebu inovovať. Tak, ako sa mení trh a realita, v ktorej fungujú vaše spoločnosti, tak sa musí meniť a rozvíjať spôsob vzdelávania. Gamifikované a digitalizáciou podporené učenie je našou strategickou prioritou.

Aký je program?

13:00

Privítanie, zoznámenie

Uvedenie témy “Nový líderšip”

13:15

Demo gamifikovaného programu MARS EXPLORATION

15:30

Spätná väzba

Diskusia

16:00

Záver

Prečo prísť?

Medzi prvými spoznáte jedinečný najnovší gamifikovaný tréning DEVELORu

Spoznáte a precvičíte atribúty adaptívneho leadershipu

Užijete si príjemnú atmosféru s nadšencami rozvoja

Budete sa podieľať na zdokonalení inovácie v rozvoji lídrov

Sprevádzať vás budú Martin a Zolo

Martin Kunc profilová fotka

Martin Kunc zakladal tri pobočky DEVELORu. Je prirodzený explorátor a inovátor. Vpred ho poháňa túžba priniesť niečo nové a nájsť spôsoby, ako sa veci dajú. Martin stál pri zrode a vývoji gamifikovaného programu a je jednym z hnacích motorov jeho aplikácie. Martin má širokú škálu skúsenosti v rozvoji postojov a zručností vhodných do neistého, nejasného a neustále sa meniaceho prostredia.

Zoltán Szabó je nadšencom gamifikovaného rozvoja a príbehových programov. V rámci svojej práce v DEVELORe sa vo veľkej miere venuje aj talentovým programom. Je spolutvorcom obsahu programu nového líderšipu.

5. november 13:00 – 16:00 Bratislava 15€ bez DPH

Registrovať

CENA, LOGISTIKA A INÉ INFORMÁCIE

Káva s DEVELORom sa koná v priestoroch DEVELOR Slovakia, s.r.o. na Krasovského 13, v Bratislave, Petržalke. Účasť je obmedzená na maximálne 15 ľudí.

Účasť na káve je spoplatnená sumou 15€ bez DPH. Registrácia prebieha cez portál tickpo.sk, kde je možné realizovať aj platbu kartou alebo prevodom. V prípade špecifickej potreby inej formy platby nás kontaktujte prostredníctvom formulára nižšie.

Poplatok pokrýva:

  • účasť na káve,
  • sprievodné tlačené materiály,
  • výstup z podujatia vrátane vizualizácie,
  • bohaté občerstvenie na mieste.

Ďalšie detaily (príchod, parkovanie a iné) obdržia registrovaní účastníci na registračný e-mail týždeň pred konaním podujatia.

5. november 13:00 – 16:00 Bratislava 15€ bez DPH

Registrovať