fbpx
Date: 16. septembra 2019 Category:
Káva s DEVELORom - Agilný projektový manažment - Maratón šprintom - Košice - Hlavička s detailami

REGISTRÁCIA

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

Agilný prístup a agilná kultúra prinášajú mnoho výhod tímom a celej organizácii. Implementovať princípy agilného fungovania je však výzvou.

 

Plnohodnotná implementácia agilnej kultúry je otázkou na širokú paletu funkcií vo firmách, medzi nimi aj HR a vzdelávanie. Ide o novú kompetenciu, ktorej uchopenie je mnohokrát nevyhnutné získať zvonka. Nestačí na kick-off stretnutiach oznámiť “Od dnes fungujeme agilne!” Našou otázkou a ambíciou je pomôcť prekonať túto náročnú transformačnú trasu.

 

Program

Čo znamená agilita a ako pomáha zvládať výzvy vo VUCA svete

Kľúčové elementy agilného projektového manažmentu predstavené prostredníctvom jedinečnej agilnej hry “Postavte novú Káhiru

Zavádzanie agilnej kultúry – na čo ju použiť, aké tímy vyberať, čomu sa vyvarovať.

Diskusia o agilite vo vašich firmách.

 

Prečo prísť

Máte možnosť podiskutovať s inými HRistami o jednej z horúcich tém dneška

Spoznáte DEVELOR prístup na agilný projektový manažment

Načerpáte inšpiráciu a nápady do praxe vo vašej spoločnosti

Kávu povedie Martin Kunc

Martin Kunc profilová fotka

Počas 15-ich rokov s DEVELORom Martin založil a rozvinul tri aktívne pobočky – v Českej republike, na Slovensku a v Spojených Arabských Emirátoch. Aktuálne pôsobí ako Managing Director, tréner a konzultant, so zameraním na strategické projekty, agilný projektový manažment a strategický predaj.

Zavázdaniu agilnej kultúry a agilným projektom sa Martin venuje od roka 2014. Dlhšiu dobu viedol implementačné projekty agilnou metodikou u najväčšieho poskytovateľa služieb na Blízkom východe. V rozvoji agilných metód na Slovensku podporoval viacero našich slovenských klientov v sektore financií a služieb.

 

Vaše otázky zodpovie aj Igor Mondek

Igor je konzultantom pre vzdelávanie a rozvoj a trénerom, ktorý zastrešuje aktivity DEVELOR na najmä Východnom Slovensku. S Igorom môžete prebrať všetky témy týkajúce sa rozvoja a vzdelávania, ktoré vám aktuálne víria hlavou. Určite zodpovie všetky vaše otázky.

 

Cena, logistika a iné informácie:

Káva s DEVELORom sa bude konať vo Vzdelávacom centre Teledom na Moyzesovej 58. Presné miesto budeme komunikovať dostatočne vopred. Účasť je obmedzená na maximálne 20 ľudí.

Detaily logistiky (príchod, parkovanie a iné) budú zdieľané s registrovanými účastníkmi dostatočne vopred.

Aby vám nič neušlo

Image result for linkedin logoO plánovaných podujatiach, aktuálnom dianí či zaujímavostiach v oblasti rozvoja a vzdelávania informujeme aj na našom novom firemnom LinkedIn.
Pridajte sa k nám!

 

Ak chcete dostávať čestvé novinky aj mailom, prihláste sa na newsletter – nechajte vaše údaje tu.