fbpx

Techniky interview

Date: 4. júla 2013 Category: ,

Kontaktujte nás!

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Interview_techniques_Head

Človek je ako mesiac – má svoju temnú stranu, ktorú nikomu neukáže – povedal Mark Twain. Nie je ľahké nájsť vhodného kandidáta na obsadzovanú pozíciu. Ani samotné hľadanie nie je jednoduché. Prekvapuje vás to? Medzi dobrým a vhodným kandidátom je veľký rozdiel. Náš kurz sa v rámci dobre štruktúrovaného výberového procesu zameriava práve na vhodného kandidáta. Dôkladnej príprave musíme venovať čas a nesmieme zabúdať na to, že výberom kandidáta sa proces neskončil. 

NIKTO SA NENARODIL AKO PROFESIONÁL V OBLASTI VEDENIA POHOVOROV, avšak potrebné zručnosti aj efektívnosť sa dajú rozvíjať. Na tréningu ideme krok za krokom. Účastníci sa oboznámia s dôležitosťou a krokmi prípravnej fázy, získajú tipy na analýzu životopisov a budú tak schopní viesť dobre štruktúrované interview. Účastníci sa naučia, ako počas štruktúrovaného interview položiť vhodné otázky v pravý čas, ako analyzovať správanie kandidáta a reč jeho tela alebo ako získať najdôležitejšie informácie.

S ADEKVÁTNOU PRÍPRAVOU A VĎAKA DODRŽIAVANIU PRAVIDIEL  štruktúrovaného interview budú môcť HR profesionáli a pracovníci náborov a výberov ukázať pozitívny imidž svojej spoločnosti, zvýšiť jej uznanie a vyvolať tak záujem vhodných talentovaných kandidátov s vyššími šancami na úspech.

Po ukončení programu budú účastníci schopní zvýšiť efektívnosť výberového procesu vďaka lepšiemu plánovaniu a príprave kritérií výberu, používaniu vhodných techník počas interview a objektívnemu vyhodnoteniu kandidátov.

Možné nadväzujúce kurzy

  • Profesionálna prezentácia: príprava
  • Profesionálna prezentácia: realizácia