fbpx

Efektívne riadenie tímu

Kontaktujte nás!

Meno a priezvisko

Email

Predmet správy

Text správy

Zadajte uvedený kód:

effective-team-management2

Manažovať jednotlivcov a tímy je pre manažéra náročná výzva s mnohými príležitosťami na ovplyvňovanie. Program poskytuje zručnosti na rozvoj tímu smerom k efektívnemu fungovaniu, v súlade so štyrmi fázami vývoja tímu. Do úvahy sa pritom ako pridaná hodnota berú špecifické silné stránky jednotlivých členov a ich typické role.

NÁŠ PROGRAM SLEDUJE výzvy manažéra a jeho úlohu od vytvorenia tímu, cez jeho zjednotenie, motiváciu a dobrý výkon. Poskytuje návrhy ako zvládať náročné situácie, napr. čo urobiť ak poklesne výkonnosť v celom tíme, ak nastane konflikt, prílišná súťaživosť, kríza dôvery alebo hodnôt?

POZOROVANIA ÚSPEŇÝCH TÍMOV ukazujú spoločné interné faktory (ako poznanie cieľov, dôvera, podávanie spätnej väzby, atď.) a je úlohou manažéra vytvoriť a udržať tieto zložky. Manažér potrebuje vedieť ako každý jednotlivec prispieva k výkonnosti tímu a ako ich môže v tomto smere stimulovať.

Po ukončení programu budú účastníci schopní rozpoznať rozsah spolupráce v tíme, budovať dôveru v seba a pozitívne ovplyvňovať tímovú dynamiku, v dôsledku toho pozdvihnúť výkon tímu na vyššiu úroveň.

Možné nadväzujúce kurzy

  • Asertívna komunikácia
  • Insights do osobnej efektivity
  • Insights do tímovej efektivity
  • Riadenie tímov na diaľku