fbpx

Efektívne porady

Kontaktujte nás!

Meno a priezvisko

Email

Predmet správy

Text správy

Zadajte uvedený kód:

effective-meetings2

Stratu vieme vyčísliť, účinok na psychiku však môže byť deštruktívny – zlé porady sú najväčším nepriateľom efektívneho výkonu. Je veľmi dôležité porozumieť tomu, kedy sú potrebné a kedy môžu rutinné pracovné porady uškodiť. Účastníci sa oboznámia so štruktúrou efektívnych porád, najmodernejšími metódami zisťovania problémov a získajú praktické nástroje na zvládanie náročných účastníkov.

Porada alebo workshop? Aký je v tom rozdiel? Čo je cieľom stretnutia? Ako dlho má trvať? Ako často by sme mali mať porady? Koho na ne pozvať? Ako zvládnuť agresívneho pána XY? A čo robiť s pedantnou pani Z? Ako zistíme, v čom tkvie daný problém? Ako môžeme viac zapojiť kolegov, aby hľadali a pracovali na konkrétnom riešení?

NEPRIPRAVENÉ A ZLE VEDENÉ PORADY bez následných krokov zanechávajú zlý dojem a majú škodlivý efekt. Náš program dáva praktické odpovede na vyššie položené otázky, výstupy z neho sa dajú ľahko zapracovať. Poskytuje nástroje, ktoré možno ľahko využiť pri organizácii porád aj workshopov.

Po skončení kurzu budú účastníci schopní pripraviť a viesť porady, ktoré budú zaujímavejšie a efektívnejšie a zároveň menej frustrujúce.

Možné nadväzujúce kurzy

  • Profesionálna prezentácia: príprava
  • Profesionálna prezentácia: realizácia
  • Sociomapovanie tímu – diagnostika a workshop