fbpx

Dobrodružstvo v Karibiku

Date: 4. júla 2013 Category: ,

Kontaktujte nás!

[contact-form-7 404 "Not Found"]
caribbean-adventure2

Program spoločnosti Develor s názvom Dobrodružstvo v Karibiku© je založený na princípe zážitkového učenia a účastníkom súčasne poskytuje vzrušenie z hry. Účastníci pri hre zážitkovou formou pochopia význam plánovania, keď sú nútení prijímať účinné rozhodnutia, a to napriek obmedzeným zdrojom a informáciám.

VŠETCI VIEME, AKÉ DÔLEŽITÉ sú pri prijímaní správnych rozhodnutí plánovanie a analýza. Každý z nás si ich význam uvedomuje, nie vždy však podľa tohto vedomia konáme.

POČAS TOHTO VZRUŠUJÚCEHO SIMULAČNÉHO PROGRAMU musia tímy spracovať veľké množstvo informácií, a to pod obrovským časovým stresom. Znamená to, že musia efektívne komunikovať, dobre si prerozdeliť pracovné úlohy a dôsledne dodržiavať plány, zároveň si však musia zachovať schopnosť pružne reagovať a prispôsobiť sa novým okolnostiam. Ak tieto okolnosti zvládnu, budú sa vedieť úspešne rozhodovať a uspejú aj v tejto hre.

PO ABSOLVOVANÍ TEJTO AKTIVITY ÚČASTNÍCI UPLATNIA všetky časti hodnotenia z hľadiska jednotlivcov i z hľadiska tímu, stanovia kľúčové miesta pre zlepšenie a na ich základe si môžu vypracovať akčný plán pre svoju každodennú prácu. Program môžu účastníci absolvovať samostatne alebo aj ako doplnkovú aktivitu k porade vedenia, či počas úvodných stretnutí projektových tímov alebo ako časť teambuildingového programu.

Po skončení programu budú účastníci schopní zvýšiť účinnosť rozhodovania, spolupráce i komunikácie na osobnej, aj organizačnej úrovni.

Možné nadväzujúce kurzy

  • Projektové riadenie
  • Základy strategického plánovania
  • Riadenie zmeny